Rustikální postel BELLUNO Elegante 120x200 cm z masivu bílá

Rustikální postel BELLUNO Elegante z masivu je stylová postel z masivního dřeva, která je určena všem snílkům, kteří mají rádi provensálský nábytek. 

Rustikální postel BELLUNO Elegante z masivu je vyrobena z masivní finské borovice, která představuje ekologické dřevo a jedná se o pevný a odolný materiál. Dřevěná postel díky malým detailům působí velmi esteticky a dodá vaší ložnici nádech elegance.

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KATPL032B
13 860 Kč
Kategorie: Kolekce BELLUNO Elegante
Kód produktu: KATPL032B
Výška: 95 cm
Šířka: 141 cm
Délka: 214 cm
Materiál: finská borovice
Dodací lhůta: KAT 3-4 týdnů

Rustikální postel BELLUNO Elegante z masivu 120x200 cm.

Rustikální postel BELLUNO Elegante z masivu je vyrobena z masivní finské borovice. Teplá bílá barva, která pokrývá povrch nábytku, krásně vyplní interiéry v provensálském stylu, ale i interiéry ve skandinávském stylu. Finská borovice vyniká svojí odolností a nádhernou dřevitou strukturou, kterou můžeme cítit, při každém doteku.

Rustikální postel BELLUNO Elegante z masivu je určena zejména těm, kteří hledají zdravý a pohodlný spánek. Přírodní materiál, ze kterého je tato stylová postel vyrobena, navíc zaručuje dlouhou životnost nábytku. Snadno se s materiálem pracuje a je překvapivě odolný, jedná se o pevný materiál pro postele do ložnice.

Rustikální postel BELLUNO Elegante z masivu nabízí možnost úložného prostoru pro praktické skladování všech potřebných věcí. Přední část postele je navržena tak, aby nebylo vidět, co je pod ní uschováno. Tento prostor můžete využít po svém nebo si pořídit šuplíky do postele věnované kolekci Belluno. Můžete tam dát mimo jiné deky, přehozy, polštáře a další doplňky.

Nábytek BELLUNO Elegante nabízí výběr bílého nábytku, který vyniká svou elegancí a nadčasovým designem. Byl navrhnutý pro milovníky minimalismu a klasického, ale zároveň originální designu. Celá kolekce nábytku působí díky malým vyřezávaným detailům velmi esteticky.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: