Květinový stolek GIALO z masivu větší

Květinový stolek GIALO je stylový stolek z masivního dřeva, který je vhodný do Vašeho obývacího pokoje, předsíně nebo jídelny. Interiéry obohatí, oslní a dodá jim ten správný design.

Květinový stolek GIALO je vyroben ze 100% přírodního masivního dubového dřeva, díky kterému je velice stabilní a odolný.

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KAT2SGIA02
3 870 Kč
Kategorie: Kolekce GIALO
Kód produktu: KAT2SGIA02
Výška: 90 cm
Šířka: 30 cm
Délka: 30 cm
Materiál: dubový masiv
Dodací lhůta: KAT 3-4 týdnů

Květinový stolek GIALO z masivu větší

Květinový stolek GIALO z masivu je minimalistický stolek, který se vyznačuje svým jednoduchým ale stylovým designem. V domácnosti Vám může posloužit jako praktický doplněk, odkládací plocha anebo v prostorách ložnice, kde může plnit funkci jako vysoký noční stolek. Nejvhodnější je však jako úložné místo pro Vaši oblíbenou květinu. 

Dřevěný květinový stolek GIALO je vybaven policí ve spodní části nábytku, která je ideální pro uložení knih nebo časopisů. Stolní deska vám umožní vystavit květiny tím, že jim poskytne dostatečný přístup ke světlu nebo jiné dekorace, jako jsou vonné svíčky nebo rámečky s fotkami. Pod horní částí se nachází menší šuplík, který můžete použít jako další úložný prostor.

Květinový stolek GIALO je vyroben z masivního dubového dřeva a dokáže Vás zaujmout nejen svým dominantním vzhledem, ale i kvalitním provedením. Charakteristickými rysy jsou oku lahodící měkké okraje. Stůl se skvěle hodí do interiérů ve skandinávském stylu. Díky svému přirozenému teplému odstínu vypadá skvěle jak na bílých, tak na kontrastnějších stěnách.

Kolekce GIALO nabízí i další rozměry stolku. Jednotlivé kusy nábytku kolekce GIALO se skvěle k sobě hodí a dají se navzájem různě kombinovat a vytvářet tak individuální kompozice nábytku. Kolekce nabízí minimalistický, jednoduchý, originální design a všestrannou funkčnost, která potěší v mnoha domácnostech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: