Komoda z masivu RETRO Burgund na nožičkách


Komoda RETRO Burgund je nadčasová kombinovaná komoda z masivu na nožičkách, která je vyrobena z masivního borovicového dřeva. Retro nábytek je nejen funkční, ale také krásný a jeho design odkazuje na stylový ikonický nábytek z poloviny století. 


Komoda RETRO Burgund nabízíme rovněž ve dvoubarevné variantě.

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů Zvolte variantu
Kód: POLSKAND/BURGUNG/BE POLSKAND/BURGUNG/B POLSKAND/BURGUNG/DS POLSKAND/BURGUNG/DT POLSKAND/BURGUNG/E POLSKAND/BURGUNG/ON POLSKAND/BURGUNG/OT POLSKAND/BURGUNG/P POLSKAND/BURGUNG/S Zvolte variantu
21 520 Kč –7 % 19 860 Kč
Kategorie: Pracovny
Kód produktu: POLSKBU
Výška: 80 cm
Hloubka: 50 cm
Šířka: 150 cm
Materiál: bukový masív
Termín dodání: POL 10-14 týdnů
Komoda z masivu RETRO Burgund na nožičkách
Akce
21 520 Kč –7 %

Komoda z masivu RETRO Burgund.

Komoda RETRO Burgund je vyrobena z jakostního borovicového dřeva s ohledem na klasické linie a ikonický retro design z poloviny století. Komoda je ošetřena voskem v barvách viz. vzorník. Komoda RETRO Malmo nabízíme rovněž ve dvoubarevné variantě. Výška nožek 20 cm.

Komoda RETRO Burgund nabízí 6 šuplíků, které poskytnou dokonalý úkryt všem potřebným věcem.

Komoda RETRO bude skvělým doplňkem i pro jiný nábytek z kolekce RETRO, který přinese Vaším interiérům nadčasový design a nádech dob nedávno minulých.

Představujeme vzdušný RETRO nábytek vyrobený z masivního borovicového dřeva, který je nejen funkční, ale také krásný a jeho design odkazuje na stylový ikonický nábytek z poloviny století. Konstrukce nábytku je lehká díky skutečnosti, že tělo nábytku je namontováno na zužující se, obdélníkové nohy. Moderním akcentem je absence úchytek, díky kterým působí nábytek svěže a moderně. Dřevěný nábytek je oblíben nejen díky své odolnosti a vysoké životnosti, ale rovněž i díky nádherné struktuře a vůni dřeva, která po dlouhou dobu přetrvává v interiérech a zútulňuje tak náš domov.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: