Komoda z masivu Klasik 34 Lucie

Komoda z masivu Klasik 34 Lucie je velmi oblíbený prádelník a to díky svým velkým šuplíkům. Tento prádelník z kolekce Klasik je vyroben z borovice s minimálním výskytem suků. Oproti běžným výrobkům z borovice je u kolekce Klasik spodní a horní deska zesílená na tloušťku 2,5 cm

1 - 4 týdny
Kód: MRR34/BZL
10 650 Kč
Kategorie: Pracovny
Hmotnost: 45 kg
Kód produktu: MRR34
Výška: 125 cm
Hloubka: 42 cm
Šířka: 85 cm
Dodací lhůta: 1 - 4 týdny
Materiál: Masiv
Dodáváno: v celku
Barva: přírodní
KD 110
ZDARMAZDARMA

Komoda z masivu 34 Lucie.


Komoda z masivu 34 Lucie je velmi velká a prostorná skřínka vhodná do ložnice. Objemné šuplíky jsou na kovových pojezdech. V nabídce naleznete taktéž komodu s 5 šuplíky Eva nebo se 4 komoda Anetka. Komoda má oproti běžným komodám z masivu tloušťku horní i spodní desky 2,5 cm (obyčejně jsou pouze 2 cm).


Komoda z masivu 34 Lucie patří do kolekce Klasik kde horní a spodní desky mají vždy tloušťku 2,5 cm Při výrobě kolekce Klasik je kladen důraz na kvalitu materiálu kde všechny vnější strany desek jsou pečlivě vybírány s ohledem na  umístění letokruhů ve dřevě s minimálním množstvím suků. Povrch je ošetřen bezbarvým nátěrem. Povrch je ošetřen bezbarvým nátěrem. Pro bezpečnější přepravu jsou nožky nábytku baleny zvlášť a všechny díly (včetně kování) jsou bezpečně zabaleny, aby nedošlo k poničení borovicového dřeva.


Všechny komody, skříně, vitríny z kolekce Klasik najdete v kategorii KOLEKCE KLASIK.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: