Komoda z masivu Klasik 18 Mirka hl. 42 cm

Komoda z masivu 18 Mirka z kolekce Klasik je vyrobena z borovice s minimálním výskytem suků. Oproti běžným výrobkům z borovice je u kolekce Klasik spodní a horní deska zesílená na tloušťku 2,5 cm.

1 - 4 týdny
Kód: MRR18/BZL
8 830 Kč
Kategorie: Pracovny
Hmotnost: 50 kg
Kód produktu: MRR18
Výška: 91 cm
Hloubka: 42 cm
Šířka: 125 cm
Dodací lhůta: 1 - 4 týdny
Materiál: Masiv
Dodáváno: v celku
Barva: přírodní

Komoda z masivu 18 Mirka z masivní borovice.


Komoda z masivu 18 Mirka  je velmi velká a prostorná. Komoda Mirka je komoda z kolekce Klasik s mnoha prostornými šuplíky a po stranách se skřínkami s policí. Objemné šuplíky jsou na kovových pojezdech. Komoda má oproti běžným komodám z masivu tloušťku horní i spodní desky 2,5 cm (obyčejně jsou pouze 2 cm).


Komoda z masivu 18 Mirka nabízíme i s hloubkou komody 46 cm - Komoda z masivu Klasik 18P Mirka hl. 46 cm.


Komoda z masivu 18 Mirka  patří do kolekce Klasik kde horní a spodní desky mají vždy tloušťku 2,5 cm. Při výrobě kolekce Klasik je kladen důraz na kvalitu materiálu kde všechny vnější strany desek jsou pečlivě vybírány s ohledem na  umístění letokruhů ve dřevě s minimálním množstvím suků. Povrch je ošetřen bezbarvým nátěrem. Povrch je ošetřen bezbarvým nátěrem. Pro bezpečnější přepravu jsou nožky nábytku baleny zvlášť a všechny díly (včetně kování) jsou bezpečně zabaleny, aby nedošlo k poničení borovicového dřeva.


Všechny komody, skříně, vitríny z kolekce Klasik najdete v kategorii KOLEKCE KLASIK.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: