Komoda z masivu Klasik 15P Johanka hl. 46 cm

Komoda z masivu 15PJohana je klasická kombinovaná komoda či prádelník do ložnice, vyrobená z masivní borovice, kterou si oblíbíte díky prostorným šuplíkům a kvalitnímu zpracování.


Komoda z masivu 15P Johana je vyrobena z masivní borovice s minimálním výskytem suků. Oproti běžným výrobkům z borovice je u kolekce Klasik spodní a horní deska zesílená na tloušťku 2,5 cm.


1 - 4 týdny
Kód: MRR15P/BZL
10 810 Kč
Kategorie: Pracovny
Hmotnost: 50 kg
Kód produktu: MRR15P
Výška: 101 cm
Hloubka: 46 cm
Šířka: 122 cm
Dodací lhůta: 1 - 4 týdny
Materiál: Masiv
Dodáváno: v celku
Barva: přírodní
Komoda z masivu Klasik 15P Johanka hl. 46 cm
Akce
ZDARMAZDARMA

Komoda z masivu 15P Johanka z masivní borovice.


Komoda z masivu 15P Johanka  je velmi velká a prostorná. Komoda Johanka  je komoda z kolekce Klasik s mnoha prostornými šuplíky a skřínkou s policí. Objemné šuplíky jsou na kovových pojezdech. Komoda má oproti běžným komodám z masivu tloušťku horní i spodní desky 2,5 cm (obyčejně jsou pouze 2 cm). 


Komoda z masivu 15P Johanka nebízíme i s hloubkou komody 42 cm - Komoda z masivu Klasik 15 Johanka hl. 42 cm.


Komoda z masivu 15P Johanka  patří do kolekce Klasik kde horní a spodní desky mají vždy tloušťku 2,5 cm. Při výrobě kolekce Klasik je kladen důraz na kvalitu materiálu kde všechny vnější strany desek jsou pečlivě vybírány s ohledem na  umístění letokruhů ve dřevě s minimálním množstvím suků. Povrch je ošetřen bezbarvým nátěrem. Povrch je ošetřen bezbarvým nátěrem. Pro bezpečnější přepravu jsou nožky nábytku baleny zvlášť a všechny díly (včetně kování) jsou bezpečně zabaleny, aby nedošlo k poničení borovicového dřeva.


Všechny komody, skříně, vitríny z kolekce Klasik najdete v kategorii KOLEKCE KLASIK.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: