Komoda z masivu 46 Kordulka - noční stolek

Komoda z masivu 46 Kordulka - noční stolek. Tuto skřínku lze použít i jako vysoký noční stolek. Tuto komodu nabízíme i ve vyžším provedení a to komodu 39.


Komoda 46 z kolekce Klasik je vyrobena z borovice s minimálním výskytem suků. Oproti běžným výrobkům z borovice je u kolekce Klasik spodní a horní deska zesílená na tloušťku 2,5 cm.

1 - 3 týdny
Kód: MRR46/BZL
3 530 Kč
Kategorie: Pracovny
Hmotnost: 45 kg
Kód produktu: MRR46
Výška: 91 cm
Hloubka: 42 cm
Šířka: 45 cm
Dodací lhůta: 1 - 3 týdny
Materiál: Masiv
Dodáváno: v celku
Barva: přírodní

Komoda z masivu 46 Kordulka.


Komoda z masivu 46 Kordulka - noční stolek je velmi vysoká skřínka vhodná do ložnice. Součástí je skřínka s policí. V nabídce naleznete taktéž širokou vyžší komodu 30. Komoda má oproti běžným komodám z masivu tloušťku horní i spodní desky 2,5 cm (obyčejně jsou pouze 2 cm).


Komoda z masivu 46 Kordulka - noční stolek patří do kolekce Klasik kde horní a spodní desky mají vždy tloušťku 2,5 cmPři výrobě kolekce Klasik je kladen důraz na kvalitu materiálu kde všechny vnější strany desek jsou pečlivě vybírány s ohledem na  umístění letokruhů ve dřevě s minimálním množstvím suků. Povrch je ošetřen bezbarvým nátěrem. Povrch je ošetřen bezbarvým nátěrem. Pro bezpečnější přepravu jsou nožky nábytku baleny zvlášť a všechny díly (včetně kování) jsou bezpečně zabaleny, aby nedošlo k poničení borovicového dřeva.


Všechny komody, skříně, vitríny z kolekce Klasik najdete v kategorii KOLEKCE KLASIK.


Úchyty nábytku kolekce Klasik jsou dřevěné, ale v případě zájmu lze dodat i s kovovými úchyty, kde cena za jeden úchyt je 40kč.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: