Houpací síť Salsa marine

Houpací síť Salsa marine je to pravé letní dobrodružství, po kterém toužíte. Tato sít, je vyrobená z odolného materiálu Elltex, v designu věnovaném milovníkům moře. Je odolná UV záření a nepodléhá povětrnostním podmínkám.


Zkuste se zasnít a přeneste se do světa námořníků!

1 - 3 týdny
Kód: AMZ-AZ-1950000
1 299 Kč
Kategorie: Houpací sítě a křesla
Kód produktu: AMZ-AZ-1950000
Hmotnost: 1
4 kg: 19
45% polyester: 7
Nosnost: cca 150 kg
Plocha k ležení: 210x140cm

Houpací síť Salsa marine je vyrobená ze speciálního materiálu Elltex, který je odolný vůči UV záření, vodě a povětrnostním podmínkám. Přes všechny tyto vlastnosti si však ponechává atributy čisté bavlny, jako jsou měkkost, prodyšnost a hebkost. Plocha pro ležení je na okrajích zpevněná obroubením. K síti jsou pevně přišita poutka, kterými jsou provlečené dlouhé spletené šňůry, na koncích se závěsnými oky.


Pro ležení v houpací síť Salsa marine doporučujeme polohu našikmo. Vaše záda tak budou rovná a nebude Vám hrozit vypadnutí ze sítě.


Houpací síť Salsa marine dodáváme v praktické tašce s uzavíráním na zip.


K upevnění houpací sítě Salsa marine bedete potřebovat upevňovací prvky, anebo se bude skvěle vyjímat ve stojanu Apollo, Madera nebo Sumo RockStone.


K této houpací síti doporučujeme ochranný obal na houpací síť Hammock-sock, který ji ochrání proti nepřízni počasí, a tím prodlouží životnost Vaši oblíbené hamaky.


Uvedená cena nezahrnuje polštáře ani stojan.


Plocha pro ležení: 210x140 cm
Rozpětí: cca 290 cm
Nosnost: cca 150 kg
Hmotnost: cca 1,4 kg
Materiál: EllTex - 55% bavlna, 45% polyester

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: