Rustikální psací stůl CORDOBA BIK01


Psací stůl CORDOBA BIK 01 je nevelký psací stůl nejen pro děti a mládež. Najde své využití i jako pracovní stůl v prostorách pracovny či kanceláře.

Psací stůl CORDOBA BIK 01dokáže zaujmout svým kvalitním zpracováním, které je podtrženo nanesením kvalitního vosku na přírodní bázi.

Provedení
Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů Zvolte variantu
Kód: AZUBIK01A/BZV AZUBIK01A/HV AZUBIK01A/SV AZUBIK01A/TV AZUBIK01B/BZV AZUBIK01B/HV AZUBIK01B/SV AZUBIK01B/TV Zvolte variantu
10 380 Kč 10 380 Kč 10 380 Kč 9 680 Kč 10 380 Kč 10 380 Kč 10 380 Kč 10 380 Kč od 9 680 Kč
Kategorie: Psací stoly CORDOBA
Kód produktu: AZUBIK01
Výška: 78 cm
Hloubka: 60 cm
Šířka: 110 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v celku
Povrchová úprava: Vosk

Psací stůl CORDOBA BIK 01

Psací stůl CORDOBA je reprezentativní luxusní rustikální psací stůl, který Vás zaujme nejen svým dominantním vzhledem, ale i kvalitním provedením, který oceníte v interiéru pracovny, kanceláře i dětského pokoje. 

Psací stůl je možné vyrobit ve dvou provedeních:  

TYP A: se šuplíkem 

TYP B: s výsuvnou polici na klávesnici 

Psací stůl CORDOBA je vyroben z borovicového masivu vysoké kvality. Zadní část stolu tvoří přírodní dýha, zásuvky jsou v dolní části vyrobeny z překližky. Psací stůl nabízí dvě zásuvky a praktickou policovou skříňku. Čela zásuvek i skříňky jsou opatřeny stylovým kováním.

Psací stůl CORDOBA je to pravé ořechové pro všechny, kteří hledají typicky španělský nábytek či mexický nábytek za příznivou cenu. 

Nábytek CORDOBA si zachovává svoje linie a charakter s odkazem na styl, dokonalý design a kvalitní provedení. Jedná se o voskovaný nábytek, který má velmi blízko k přírodě, proto ho ocení všichni, kteří hledají pro svůj domov nábytek, který je vyroben z čistě přírodních produktů, které nepředstavují pro nás i naše okolí, žádná zdravotní rizika. Efektivní vzhled nábytku dotváří stylové kování a panty v černé barvě. 

Nábytek CORDOBA je vyroben z masivního borovicového dřeva, jen záda komod tvoří sololit a záda psacích stolů přírodní dýha. Zásuvky nemají kolejnice, ale jejich absence nebrání bezproblémovému vysouvání. Konečná úprava nábytku spočívá v ručním nanesení čistě přírodních vosků, díky kterým je nábytek stále krásny a hedvábně jemný. Vosk se používá ke konzervaci dřeva již od středověku. Jedná se o přírodní materiál, který má příznivé účinky na dřevo i dřevěný nábytek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: