Rustikální psací stůl WHITE HOME BIK05

Rustikální psací stůl WHITE HOME BIK 05svou nevšední podobou doplní interiéry Vaši pracovny, kanceláře, jídelny i dětského pokoje.

Rustikální psací stůl WHITE HOME BIK 05 je vyroben z masivní borovice a ošetřen voskem v barvě, dle vzorníku.

Rustikální psací stůl WHITE HOME BIK 05 si získá Vaší přízeň díky svému masivnímu provedení a dokonalému designu.

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů Zvolte variantu
Kód: AZUBIK05B/AB AZUBIK05B/ABBZV AZUBIK05B/ABHV AZUBIK05B/ABSV AZUBIK05B/ABTV AZUBIK05B/BPBZV AZUBIK05B/BP AZUBIK05B/BPHV AZUBIK05B/BPSV AZUBIK05B/BPTV AZUBIK05B/BVBZV AZUBIK05B/BVHV AZUBIK05B/BVSV AZUBIK05B/BVTV AZUBIK05B/BV Zvolte variantu
20 780 Kč
Kategorie: Psací stoly WHITE HOME
Kód produktu: AZUBIK05B
Výška: 103 cm
Hloubka: 60cm
Šířka: 150 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v celku
Povrchová úprava: Vosk
Rustikální psací stůl WHITE HOME BIK05 (Barevné provedení Bílý vosk K17 -  tmavý vosk K02)
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Bílý rustikální psací stůl WHITE HOME, pro Vaše pracovny i kanceláře ve stylu Provence.

Rustikální psací stůl WHITE HOME BIK 05 je masivní celodřevěný psací či pracovní stůl s patinovým efektem, který Vás zaujme nejen svým dominantním vzhledem, ale i kvalitním provedením, který oceníte v interiéru pracovny, kanceláře, studentského či dětského pokoje.

Psací stůl je možné vyrobit ve dvou provedeních: 

TYP A: se šuplíkem

TYP B: s výsuvem na klávesnici

Tuto informaci prosím uveďte v poznámce při objednávce. 

Rustikální psací stůl WHITE HOME BIK 05 je vyroben z borovicového masivního dřeva a ošetřen voskem v bílé či v dvoubarevné kombinaci, dle Vašeho přání. Zadní část stolu tvoří přírodní dýha. Stůl nabízí šuplíky a skříňky s policemi. Vše doplněno o stylové úchyty a kování, díky kterému bude tento voskovaný nábytek nepřehlednutelný.

Rustikální psací stůl WHITE HOME BIK 05 je určen všem, kteří hledají pro své interiéry nábytek Provence, retro nábytek či bílý vesnický a selský nábytek.

Kolekce WHITE HOME představuje kvalitní bílý voskovaný nábytek s patinovým efektem, u kterého se nemusíte bát, že by někdy vyšel z módy. Díky svému nadčasovému vzhledu a eleganci bude prostě stále moderní. Voskovaný nábytek má matný povrch, tudíž se nemusíte bát otisků prstů, které mohou zkazit celkový dojem i v dokonale zařízeném interiérů, neboť je velmi snadné udržet tento nábytek v dokonalé čistotě. Bělené povrchy navíc dodávají interiéru moderní charakter a neomezené limity Vaši fantazii.

Nábytek WHITE HOME je vyroben z masivního borovicového dřeva, jen záda komod tvoří sololit a záda psacích stolů přírodní dýha. Zásuvky nemají kolejnice, ale jejich absence nebrání bezproblémovému vysouvání. Konečná úprava nábytku spočívá v ručním nanesení čistě přírodních vosků, díky kterým je nábytek stále krásny a hedvábně jemný. Vosk se používá ke konzervaci dřeva již od středověku. Jedná se o přírodní materiál, který má příznivé účinky na dřevo i dřevěný nábytek. Efektivní vzhled nábytku dotváří stylové kování a panty v černé barvě.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: