Rustikální psací stůl WHITE HOME BIK05

Rustikální psací stůl WHITE HOME BIK 05svou nevšední podobou doplní interiéry Vaši pracovny, kanceláře, jídelny i dětského pokoje.

Rustikální psací stůl WHITE HOME BIK 05 je vyroben z masivní borovice a ošetřen voskem v barvě, dle vzorníku.

Rustikální psací stůl WHITE HOME BIK 05 si získá Vaší přízeň díky svému masivnímu provedení a dokonalému designu.

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů Zvolte variantu
Kód: AZUBIK05B/AB AZUBIK05B/ABBZV AZUBIK05B/ABHV AZUBIK05B/ABSV AZUBIK05B/ABTV AZUBIK05B/BPBZV AZUBIK05B/BP AZUBIK05B/BPHV AZUBIK05B/BPSV AZUBIK05B/BPTV AZUBIK05B/BVBZV AZUBIK05B/BVHV AZUBIK05B/BVSV AZUBIK05B/BVTV AZUBIK05B/BV Zvolte variantu
19 372 Kč
Kategorie: Psací stoly WHITE HOME
Kód produktu: AZUBIK05B
Výška: 103 cm
Hloubka: 60cm
Šířka: 150 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v celku
Povrchová úprava: Vosk
Rustikální psací stůl WHITE HOME BIK05
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Bílý rustikální psací stůl WHITE HOME, pro Vaše pracovny i kanceláře ve stylu Provence.

Rustikální psací stůl WHITE HOME BIK 05 je masivní celodřevěný psací či pracovní stůl s patinovým efektem, který Vás zaujme nejen svým dominantním vzhledem, ale i kvalitním provedením, který oceníte v interiéru pracovny, kanceláře, studentského či dětského pokoje.

Psací stůl je možné vyrobit ve dvou provedeních: 

TYP A: se šuplíkem

TYP B: s výsuvem na klávesnici

Tuto informaci prosím uveďte v poznámce při objednávce. 

Rustikální psací stůl WHITE HOME BIK 05 je vyroben z borovicového masivního dřeva a ošetřen voskem v bílé či v dvoubarevné kombinaci, dle Vašeho přání. Zadní část stolu tvoří přírodní dýha. Stůl nabízí šuplíky a skříňky s policemi. Vše doplněno o stylové úchyty a kování, díky kterému bude tento voskovaný nábytek nepřehlednutelný.

Rustikální psací stůl WHITE HOME BIK 05 je určen všem, kteří hledají pro své interiéry nábytek Provence, retro nábytek či bílý vesnický a selský nábytek.

Kolekce WHITE HOME představuje kvalitní bílý voskovaný nábytek s patinovým efektem, u kterého se nemusíte bát, že by někdy vyšel z módy. Díky svému nadčasovému vzhledu a eleganci bude prostě stále moderní. Voskovaný nábytek má matný povrch, tudíž se nemusíte bát otisků prstů, které mohou zkazit celkový dojem i v dokonale zařízeném interiérů, neboť je velmi snadné udržet tento nábytek v dokonalé čistotě. Bělené povrchy navíc dodávají interiéru moderní charakter a neomezené limity Vaši fantazii.

Nábytek WHITE HOME je vyroben z masivního borovicového dřeva, jen záda komod tvoří sololit a záda psacích stolů přírodní dýha. Zásuvky nemají kolejnice, ale jejich absence nebrání bezproblémovému vysouvání. Konečná úprava nábytku spočívá v ručním nanesení čistě přírodních vosků, díky kterým je nábytek stále krásny a hedvábně jemný. Vosk se používá ke konzervaci dřeva již od středověku. Jedná se o přírodní materiál, který má příznivé účinky na dřevo i dřevěný nábytek. Efektivní vzhled nábytku dotváří stylové kování a panty v černé barvě.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: