Rustikální psací stůl WHITE HOME BIK04

Rustikální psací stůl WHITE HOME BIK 04 vyplní veškeré Vaše nároky na kvalitní psací stůl z masivu a navíc jeho rustikální provedení nezůstane bez povšimnutí.

Rustikální psací stůl WHITE HOME BIK 04 je zhotoven z masivní borovice a ošetřen voskem.

Rustikální psací stůl WHITE HOME BIK 04 doplní každý interiér Vaši pracovny, kanceláře, jídelny i dětského pokoje.

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů Zvolte variantu
Kód: AZUBIK04B/AB AZUBIK04B/ABBZV AZUBIK04B/ABHV AZUBIK04B/ABSV AZUBIK04B/ABTV AZUBIK04B/BPBZV AZUBIK04B/BP AZUBIK04B/BPHV AZUBIK04B/BPSV AZUBIK04B/BPTV AZUBIK04B/BVBZV AZUBIK04B/BVHV AZUBIK04B/BVSV AZUBIK04B/BVTV AZUBIK04B/BV Zvolte variantu
16 410 Kč
Kategorie: Psací stoly WHITE HOME
Kód produktu: AZUBIK04
Výška: 78 cm
Hloubka: 60cm
Šířka: 120 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v celku
Povrchová úprava: Vosk
Rustikální psací stůl WHITE HOME BIK04 (Barevné provedení Bílý vosk K17 -  tmavý vosk K02)
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Bílý rustikální psací stůl WHITE HOME, pro Vaše pracovny i kanceláře ve stylu Provence. 

Rustikální psací stůl WHITE HOME BIK 04 je masivní celodřevěný psací či pracovní stůl s patinovým efektem, který Vás zaujme nejen svým dominantním vzhledem, ale i kvalitním provedením, který oceníte v interiéru pracovny, kanceláře, studentského či dětského pokoje. 

Psací stůl je možné vyrobit ve dvou provedeních:  

TYP A: se šuplíkem 

TYP B: s výsuvem na klávesnici 

Tuto informaci prosím uveďte v poznámce při objednávce.

Rustikální psací stůl WHITE HOME BIK 04 je vyroben z borovicového masivního dřeva a ošetřen voskem v bílé či v dvoubarevné kombinaci, dle Vašeho přání. Zadní část stolu tvoří přírodní dýha. Stůl nabízí šuplíky se stylovými úchyty.

Rustikální psací stůl WHITE HOME BIK 04 je určen všem, kteří hledají pro své interiéry nábytek Provence, retro nábytek či bílý vesnický a selský nábytek.

Kolekce WHITE HOME představuje kvalitní bílý voskovaný nábytek s patinovým efektem, u kterého se nemusíte bát, že by někdy vyšel z módy. Díky svému nadčasovému vzhledu a eleganci bude prostě stále moderní. Voskovaný nábytek má matný povrch, tudíž se nemusíte bát otisků prstů, které mohou zkazit celkový dojem i v dokonale zařízeném interiérů, neboť je velmi snadné udržet tento nábytek v dokonalé čistotě. Bělené povrchy navíc dodávají interiéru moderní charakter a neomezené limity Vaši fantazii.

Nábytek WHITE HOME je vyroben z masivního borovicového dřeva, jen záda komod tvoří sololit a záda psacích stolů přírodní dýha. Zásuvky nemají kolejnice, ale jejich absence nebrání bezproblémovému vysouvání. Konečná úprava nábytku spočívá v ručním nanesení čistě přírodních vosků, díky kterým je nábytek stále krásny a hedvábně jemný. Vosk se používá ke konzervaci dřeva již od středověku. Jedná se o přírodní materiál, který má příznivé účinky na dřevo i dřevěný nábytek. Efektivní vzhled nábytku dotváří stylové kování a panty v černé barvě.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: