Rustikální psací stůl CORDOBA BIK03


Psací stůl CORDOBA BIK 03 je masivní a velmi kvalitě zpracovaný rustikální psací či pracovní stůl, který dozajista najde své využití jako pracovní stůl v prostorách pracovny či kanceláře.

Psací stůl CORDOBA BIK 03 vítězí díky svému masivnímu a nadčasovému vzhledu, které je navíc podtrženo ručním nanesením kvalitního vosku na přírodní bázi.

Provedení
Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů Zvolte variantu
Kód: AZUBIK03A/BZV AZUBIK03A/HV AZUBIK03A/SV AZUBIK03A/TV AZUBIK03B/BZV AZUBIK03B/HV AZUBIK03B/SV AZUBIK03B/TV Zvolte variantu
14 240 Kč
Kategorie: Psací stoly CORDOBA
Kód produktu: AZUBIK03
Výška: 78 cm
Hloubka: 60 cm
Šířka: 150 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v celku
Povrchová úprava: Vosk

Psací stůl CORDOBA BIK 03 

Psací stůl CORDOBA je reprezentativní luxusní rustikální psací stůl, který Vás zaujme nejen svým dominantním vzhledem, ale i kvalitním provedením, který oceníte v interiéru pracovny, kanceláře i dětského i studentského pokoje. 

Psací stůl je možné vyrobit ve dvou provedeních:  

TYP A: se šuplíkem

TYP B: s výsuvnou policí na klávesnici 

Tuto informaci prosím uveďte v poznámce při objednávce.

Psací stůl CORDOBA je vyroben z borovicového masivu vysoké kvality. Zadní část stolu je vyrobená z dřevěné dýhy, a zásuvky jsou v dolní části vyrobeny z překližky. Čela zásuvek jsou opatřeny stylovým kováním. 

Psací stůl CORDOBA je to pravé ořechové pro všechny, kteří hledají typicky španělský nábytek či mexický nábytek za příznivou cenu.

Nábytek CORDOBA si zachovává svoje linie a charakter s odkazem na styl, dokonalý design a kvalitní provedení. Jedná se o voskovaný nábytek, který má velmi blízko k přírodě, proto ho ocení všichni, kteří hledají pro svůj domov nábytek, který je vyroben z čistě přírodních produktů, které nepředstavují pro nás i naše okolí, žádná zdravotní rizika. Efektivní vzhled nábytku dotváří stylové kování a panty v černé barvě.

Nábytek CORDOBA je vyroben z masivního borovicového dřeva, jen záda komod tvoří sololit a záda psacích stolů přírodní dýha. Zásuvky nemají kolejnice, ale jejich absence nebrání bezproblémovému vysouvání. Konečná úprava nábytku spočívá v ručním nanesení čistě přírodních vosků, díky kterým je nábytek stále krásny a hedvábně jemný. Vosk se používá ke konzervaci dřeva již od středověku. Jedná se o přírodní materiál, který má příznivé účinky na dřevo i dřevěný nábytek.

psací stůl BIK 03

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: