Sekretář ELISA z masivu

Sekretář ELISA z masivu z masivního borovicového dřeva s olejovanou dubovou deskou je stylová provensálská komoda do jídelny, která zároveň bude i elegantní nábytek pro pracovnyobývací pokoje zařízených v provensálském stylu.

Masivní sekretář ELISA z masivu pro elegantní interiér plný šarmu. 

6-8 týdnů
Kód: GK1036220601
40 263 Kč
Kategorie: Kolekce ELISA
Materiál: borovicový masiv/dubový masiv (deska)
Šířka: 113 cm
Výška: 133,5 cm
Hloubka: 44,5 cm
Povrchová úprava: Olej a vosk

Sekretář ELISA z masivu

Chystáte-li se zařídit si pracovnu nebo snad jen potřebujete multifunkční prostor, který by vám umožnil uschovat potřebné věci a zároveň vám poskytl místo na čtení či práci s notebookem, pak nám dovolte představit vám sekretář ELISA z masivu. Jedná se o vysoce praktický kus nábytku, který nejen, že poskytuje dostatek úložného prostoru v podobě krytých poliček a zásuvek, ale také pracovní plochu v podobě výklopných dvířek sekretáře. 

Prezentovaný sekretář zaujme svými hojnými detaily a krásným sněhovým zbarvením, které esteticky kontrastuje se hřejivým zbarvením horní desky z olejovaného dubového masivu. Přední strana sekretáře je po stranách zkrášlena jemnými vrytými liniemi, dvířka nábytku jsou pak ozvláštněna vrytým obdélníkovým rámem a stylovou úchytkou mandlovitého tvaru, která zajišťuje pohodlné otevírání dvířek. Svým elegantním vzezřením se sekretář náramně hodí do obývacích pokojů a pracoven zařízených zejména v provensálském, ale také skandinávském stylu. 

Materiál, ze kterého bylo tělo sekretáře vyrobeno, kvalitní borovicový masiv, je známý pro svou pevnost, trvanlivost a odolnost vůči vlhkosti. Nábytek vyroben z tohoto materiálu se rovněž pyšní těmito vlastnostmi, což znamená, že si sekretář zachová svou krásu a neopotřebovaný vzhled opravdu dlouhou dobu po zakoupení. Povrch masivu byl bíle navoskován, díky čemuž dostává dřevo vyšší ochranu před běžným domácím zatížením.

Sekretář ELISA z masivu se v interiéru bude nádherně vyjímat samostatně, pro ucelenější sestavu jej však doporučujeme kombinovat s dalším nábytkem kolekce ELISA.

Neobsahuje osvětlení. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: