Komoda III ELISA z masivu

Provensálská komoda ELISA III z masivu je stylová prosklená komoda z masivního voskovaného borovicového dřeva s elegantní deskou z dubového masivu skvěle, která doplní kuchyně, jídelny či obývací pokoje interiérů zařízených v provensálském stylu.

Bílá komoda III ELISA z masivu pro krásný domov s útulnou atmosférou Provence.

3 - 6 týdnů
Kód: GK1036220301
31 420 Kč
Kategorie: NÁBYTEK
Materiál: borovicový masiv/dubový masiv (deska)
Šířka: 113 cm
Výška: 133,5 cm
Hloubka: 44,5 cm
Povrchová úprava: Olej a vosk

Komoda III ELISA z masivu

Ať už se chystáte zařizovat jídelnu nebo obývací pokoj, vždy se najde místo pro stylovou komodu. Plánujete-li svůj interiér pojmout v duchu provensálského či skandinávského stylu, pak je pro vás Komoda III ELISA tou ideální volbou. Svým elegantním tvarem a sněhově bílým zbarvením přinese do vaší domácnosti pocit svěžesti a útulnou atmosféru. 

Nábytek, který vybíráme k zařízení svého domova by měl být nejen krásný, ale také pevný a odolný. Přesně tyto kvality má Komoda III ELISA díky materiálu, ze kterého je vyrobena. Tělo komody je vyrobeno z kvalitního borovicového masivu, který je oblíbený právě pro svou pevnost, pružnost, vysokou trvanlivost a odolnost vůči vlhkosti. Komoda tak zůstane krásná ještě dlouhá léta po zakoupení, aniž byste se museli bát štěpení. Povrch masivu byl podroben navoskování, které nábytku dodává ochrannou vrstvu proti poškrábání. Na borovicové tělo byla posazena deska z olejovaného dubového masivu, který svou sytostí barevně kontrastuje s bledým odstínem komody a vytváří tak příjemný estetický efekt. 

Komoda III ELISA se pyšní mnoha detaily, mezi které patří jemné vyřezané linie po stranách nábytku, obdélníkový výřez zkrášlující dvířka kredence, schodovitá podstava a vkusné, mandlově tvarované úchytky.

Komoda poskytuje dostatek prostoru k uschování dek, ubrusů či krabic se sezónními ozdobami. Prosklená část je ideální k vystavení ozdobných misek, pohárů nebo suvenýrů z cest, zatímco dvě praktické zásuvky hravě poslouží k uložení drobnějších předmětů.

Komodu III ELISA z masivu je možné postavit samostatně, pro ucelenější sestavu doporučujeme kredenc kombinovat s dalším nábytkem kolekce ELISA.

Neobsahuje osvětlení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: