Komoda V ELISA z masivu

Provensálská komoda ELISA z masivu je nádherná bílá komoda z borovice, která  je ideální volbou do interiérů, které si libují v něžných barvách a elegantních tvarech. Dokonale doplní jídelny a obývací pokoje zařízené v provensálském či skandinávském stylu.

Bílá komoda ELISA z masivu pro stylový domov s útulnou atmosférou ve stylu Provence.

3 - 6 týdnů
Kód: GK1036220501
28 330 Kč
Kategorie: NÁBYTEK
Materiál: borovicový masiv/dubový masiv (deska)
Šířka: 113 cm
Výška: 133,5 cm
Hloubka: 44,5 cm
Povrchová úprava: Olej a vosk

Komoda V ELISA z masivu

Zařizujete-li obývací pokoj nebo jídelnu, jistě byste měli najít místo také na krásnou komodu. Prezentovaná komoda ELISA zaujme nejen svým elegantním vzhledem, ale také praktičností. Konstrukce komody obsahuje krytý úložný prostor s dvojitými dvířky, kam snadno schováte deky, fotoalba nebo náhradní nádobí. Nad krytým prostorem se nachází dvě zásuvky, ideální k uschování drobnějších předmětů. V horní části komody zase najdete prosklenou vitrínu s výklopným otevíráním. Tato část dokonale poslouží buďto jako výstavní plocha, nebo jako minibar, do kterého můžete uschovat láhve dobrého alkoholu a sklenice na víno. 

Komoda V ELISA je vyrobena z masivního borovicového dřeva prémiové kvality, které je známé svou pevností, trvanlivostí a odolností vůči vlhkosti. Nábytek na sebe přebírá vlastnosti materiálu, ze kterého je vyroben, takže si můžete být jistí, že si komoda svou krásu udrží opravdu dlouhou řadu let. Borovicový masiv byl nabělen a navoskován, díky čemuž je povrch nábytku odolnější vůči poškrábání a známkám opotřebení. Na tělo komody byla položena deska z olejovaného dubového masivu, který barevně kontrastuje s mléčně bílou konstrukcí a vytváří tak vysoce estetický efekt. 

Neopomenutelné jsou také četné detaily komody. Strany nábytku jsou lemovány mírně vrytými liniemi a dvířka krytého úložného prostoru jsou doplněny obdélníkovým výřezem, což kousku dodává na živosti. Celek je postaven na schodovité podstavě, která nádherně doplňuje korunu z dubového masivu a způsobuje tak jednotný dojem modelu. 

Komoda V ELISA z masivu skvěle doplní interiér samostatně, pokud však sníte o ucelenějším uspořádání, doporučujeme komodu skombinovat s dalším nábytkem kolekce ELISA.

Neobsahuje osvětlení 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: