Bukový nábytek MAURICE nabízí poutavý design s přírodní ušlechtilostí

Útulný domov je důležitým atributem každé spokojené rodiny, a proto bychom měly dbát na to, aby byl náš domov vybaven krásným nábytkem, který námi kýženou útulnost domova vytvoří. Každá rodina je také unikátní a jedinečná. Z toho důvodu je na místě vybavit interiér tak, aby byla jedinečnost jeho obyvatel podtržena a zdůrazněna. Ideální pro tento úkol je právě představovaná kolekce MAURICE, díky které v interiéru snadno vytvoříte originální, autentickou sestavu s příjemným dotekem přírody.

 

maurice

 

Masivní dřevo, které vás pohladí po duši

Bukový masiv je tvrdý a spolehlivý ekologický materiál, který zaručuje stabilitu a odolnost nábytku. Dřevo buku se vyznačuje nízkou pružností, avšak vysokou pevností a odolností, díky čemuž není žádných pochyb, že se jedná o opravdu kvalitní, solidní produkt. Přirozená odolnost buku byla v této kolekci navíc posílena speciálním průsvitným olejovým nátěrem, který materiálu propůjčuje dodatečnou ochrannou vrstvu proti všedním hrozbám mechanického poškození. Můžete si tedy být jistí, že si nábytek zachová svůj bezchybný půvab a bude vás doma těšit svou krásou ještě dlouhou řadu let po zakoupení. Masivní dřevo je nejen spolehlivé a trvanlivé, ale také pozitivně působí i na naši psychiku. Člověk je neustále přitahován přírodou, jelikož v něm probouzí pocit klidu a pohody. Tohoto faktu již po staletí využívají například Japonci, kteří praktikují umění lesní terapie neboli šinrin-joku. Zakomponováním masivního přírodního dřeva do vašeho interiéru tak jistě přispějete k příjemné a pohodové atmosféře, která podpoří spokojenost členů vaší domácnosti.

 

maurice-2

 

Krása lesa u vás doma

Již na první pohled je jasné, že se nejedná o tuctový nábytek, ale o unikátní kolekci se zajímavými detaily, které vás prostě nebudou nudit. Nejvýraznějším prvkem celé kolekce jsou nepochybně opakující se velké čtvercové výřezy z bukového trámu, které ozvláštňují dvířka komod a vitrín, stejně tak jako desky stolů či zadní stěnu poliček. Prostřednictvím těchto výřezů, které připomínají pařezy na lesní mýtině nebo čerstvé nenasekané dříví, si budete připadat blíž přírodě. Popraskaný design trámových výřezů dále podtrhuje přirozenost a estetickou syrovost kolekce, která je ideální k oživení sestavy ve vašem interiéru. Pukliny výřezů jsou zvýrazněny černým nátěrem, který tak zdůrazňuje strukturu těchto čtverců a vytváří příjemný kontrast s hřejivě zbarveným bukovým dřevem. Kombinace čtvercových výřezů s hladkým masivem způsobuje zajímavý estetický efekt. Jemné linie letokruhů bukového dřeva, které zdobí povrch masivu, se pak dále starají o prohloubení jedinečnosti a autentičnosti představovaného nábytku. Olejový nátěr, kterým bylo dřevo ošetřeno navíc nedělá masiv nepřirozeně lesklým, nýbrž zachovává jeho přirozenou matnost.

 

maurice-4

Šarmantní nábytek v moderní domácnosti

Díky svému stylovému a nápaditému designu se kolekce MAURICE perfektně hodí zejména do moderních interiérů, do kterých hravě vnese energii a přírodní šarm. Nábytek z hřejivě zbarveného bukového masivu nádherně doplní místnosti ve světlých, pastelových barvách, kovové úchytky a tmavě zdůrazněné pukliny ve výřezech z něj však činí vynikajícího společníka také pro temnější, tlumené odstíny. Přes svou estetickou svéráznost je sestavu možno skloubit s mnoha dekoračními styly, čímž vzniká prostor pro vytvoření zajímavého, autentického prostoru bez narušení estetické vyváženosti. Z těchto důvodů je nábytek z kolekce MAURICE skvělou volbou pro všechny, kteří si přejí útulný interiér, ve kterém se nebudou bát projevit svého originálního, estetického ducha.

 

maurice-3

 

 

Mohlo by Vás ještě zajímat:

 

Mohlo by Vás zajímat:

Buk a bukový nábytek

Bukové dřevo a bukový nábytek

Bukový masivní nábytek pro nevšední estetický zážitek

Masivy, ze kterých vyrábíme nábytek

Nábytek z bukového masivu