Židle I ELISA z masivu

Jídelní židle ELISA z masivu je nádherná provensálská židle z masivního borovicového dřeva se sedákem z dubového masivu, která je ideálním doplněním pro kuchyně a jídelny interiérů laděných v provensálském stylu.

Židle ELISA z masivu pro útulný domov s krásným nábytkem.

6-8 týdnů
Kód: GK1036221901
6 310 Kč
Kategorie: Židle z masivu
Materiál: borovicový masiv/dubový masiv (deska)
Šířka: 46 cm
Výška: 94 cm
Hloubka: 45 cm
Povrchová úprava: Olej a vosk

Židle I ELISA z masivu

Do každé stylově zařízené kuchyně a jídelny, patří také krásné a pevné židle, které elegantně doladí interiér. Takovou židlí je právě židle I ELISA z masivu, která dokonale doplní interiéry v zejména provensálském nebo také skandinávském stylu. 

Na jídelní židli sedáme často několikrát denně, a proto by měla být stabilní, pevná a odolná. Tyto vlastnosti má židle I ELISA díky materiálu, ze kterého je vyrobena. Základní tělo prezentovaného nábytku je tvořeno kvalitním borovicovým masivem, který je nejen pevný, ale také trvanlivý a odolný vůči vlhkosti. Povrch borovice byl ošetřen bílým voskovým nátěrem, který nejen, že masiv zkrášluje, ale dodává mu ochrannou vrstvu vůči mechanickému poškození. Sedák židle tvoří deska z masivního dubového dřeva, které je vysoce tuhé a odolné vůči poškrábání a štěpení. Odolnost dubového masivu byla posílena vrstvou oleje, který zároveň zdůrazňuje krásný hřejivý odstín dubu a jeho přirozené letokruhy a suky, které dělají z nábytku jedinečný kousek.

Židle jistě zaujme také svými detaily. Na první pohled si všimneme příjemného kontrastu teple zbarveného dubu s nabělenou borovicí, jejichž kombinace vytváří krásný estetický efekt. Zadní nohy konstrukce se lukovitě protahují do základu opěrné části židle, kterou tvoří borovicový masiv vykrojený do tvaru písmene x. Opěrná část je dále zdobena jemnými vrytými liniemi, které podtrhují malebné uspořádání konstrukce. 

Židle I ELISA z masivu můžete do interiéru zakomponovat samostatně, pokud však sníte o uceleném uspořádání, doporučujeme kombinaci s dalším nábytkem kolekce ELISA.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: