Realizace kolekce Cordoba 2

Realizace CORDOBA  1 | 2 |

 

Realizace strana 1 | 2 | 3 | 4

Realizace kolekce Sweet Home

Realizace Kolekce Provence

Realizace  kolekce Mexicana

Realizace kolekce Cordoba

Realizace White Home

Realizace kolekce Rodan

Realizace dubový nábytek

Realizace bukový nábytek

 

 

Kredenc CORDOBA VIT05 a vitrína CORDOBA  VIT108 (odstín světlý vosk).

mexicana-9  cordoba -2

 Komoda Cordoba COM03, vitrína Cordoba VIT15, konferenční stolek Cordoba (odstín-světlý vosk).

mexicana-73  mexicana-74 

Jídelní set z kolekce Cordoba v odstínu světlý vosk. Na vedlejší fotografii barové židle Cordoba (bezbarvý vosk).

jidlení set cordoba  barove-zidle cordoba

Paní Adriana nám zaslala opravdu nádherné fotografie Lavice Cordoba SIL19, jídelního stolu Cordoba MES 02 a jídelních židlí Cordoba SIL02. A taktéž napsala krásnou recenzi, o kterou se s vámi rádi podělíme... Barva nábytku - tmavý vosk.

Nábytek je nádherný, úplně překonal naše očekávání! Na fotkách nevynikne tolik jako v reálu v prostoru. Jsme opravdu moc spokojení. :)
 

   

Paní Lenka si u nás zakoupila bílou lavici Delgado SIL13/B s područkami a úložným prostorem o délce 150 cm. Barva nábytku - bělený vosk K13.

 

 Pan Aleš si pořídil hned dvě vitrínky z kolekce CORDOBA. Konkrétně tedy vitrína CORDOBA 13 a vitrína CORDOBA 07. Barva vitrín - tmavý vosk K02.

Komody DELGADO 107 v přírodním vosku v interiéru naši klientky Nely.

    

Nádhernou koupelnu naši milé klientky doplnilo zrcadlo CORDOBA LUS4. Zrcadlo na fotografii má průměr 52 cm, barvě světlý vosk. Krásnou lavici Delgado v bělené barvě, má doma pan Ondřej. 

 

Truhly z kolekce CORDOBA v přírodním vosku putovaly k naši klientce do České Třebové. Na fotografii - Rustikální truhla CORDOBA COS 15 se šuplíkem a Rustikální truhla CORDOBA COS05 z masivní borovice.

 

Paní Iveta darovala své předsíni nádherný nábytek z kolekce CORDOBA. Na fotografii je šatní skříň CORDOBA 02/A, věšáková stěna CORDOBA 03sada police COS 18/7 ve tvaru včelí plástve, komoda CORDOBA 01předsíň CORDOBA 02 a rustikální zrcadlo CORDOBA COS 02. Všechen nábytek CORDOBA v odstínu světlý vosk K01.

     

Televizní stolek Cordoba si u nás objednal pan Karel.  Barva tv stolku - tmavý vosk, barva knihovny - sv. hnědý medový vosk.

Opět zde máme velmi oblíbenou polici ve tvaru stromu COS 17, fotografii nám zaslal spokojený zákazník pan Martin z Prahy :). Barva police - světlý vosk.

   

I nádherná dřevěná předsíňová stěna CORDOBAkomoda MEXICANA COM09 si získala svoje místo v domečku našich milých klientů. Děkujeme, že se vracíte zpět k tradičním hodnotám :-). Barva komody - medový vosk. Barva předsíňové stěny - tmavý vosk.

 

TV stolky z naší nové kolekce CORDOBA si cestu našim autem nemohly vynachválit. Přesto však věříme, že si zalíbení v interiéru naši klientky Věrky určitě našly. Paní Věrka si od nás nechala dovézt TV stolek CORDOBA RTV 02 a TV stolek CORDOBA RTV 06. Tak tedy přejeme spokojené soužití :-).

 

Tuto nevšední polici si pořídili do ložnice naši klienti z Hřebeče. Jedná se o rustikální polici CORDOBA COS 17, která vytvoří každý interiér originálním. Tuto polici u nás nabízíme i v bílé barvě, ale také v jiných barevných odstínech. Inspirovat se můžete i našim článkem Police ve tvaru stromu. A nám nezbývá než poděkovat a popřát mnoho klidných nocí pod "naším" stromem... Barva stromu - tmavý vosk.

 

Až k nám cítíme nádhernou vůní borovicového dřeva, kterou chaloupka paní Lidušky z Moravské Třebové určitě nyní obklopuje. Dřevěný nábytek z kolekce MEXICANA je v této pohádkové chaloupce v zastoupení - komoda MEXICANA COM 06, komoda MEXICANA COM 09 se čtyřmi suplikami, komoda MEXICANA COM 05, závěsná skříňka MEXICANA, jídelní stůl MEXICANA, židle MEXICANA D25 a krásná truhla MEXICANA zde plní funkci úložné lavice. Děkujeme a přejeme krásné bydlení :-). Barva nábytku - sv. hnědá medová vosk.

   

 Jsme si téměř jistí, že naše auto jako první spatřily trosky mohutného hradu Potštejn, jenž byl založen ve 13, století, a který je dominantou obce stejného jména. Do těchto končin jsme přivezli našim milým klientům skříně z kolekce MEXICANA, aby zabydlely vstupní prostory jejích interiérů. Skříň MEXICANA D10/3úzká skříň MEXICANA D10/1předsíňová stěna MEXICANA je zde na přání klientů v barevném zastoupení- ořech. Přejeme krásné bydlení :-). Barva nábytku ořech vosk.

    

Nábytek s velikonoční náladou vykouzlila paní domu s pomocí jídelní lavice MEXICANA, jídelního stolu MEXICANAjídelní židle MEXICANA a taburetu MEXICANA. Tento nábytek je vyroben z masivního borovicového dřeva a ošetřen přírodním voskem v barvě tmavý dub. Nádherný set. Děkujeme a přejeme příjemné prožití Velikonočních svátků :-).  Barva nábytku - tmavý dub vosk.

   

Vitríny VIT 107, skříně 101, 102103psací stůl BIK 04 z kolekce DELGADO si u nás do své pracovny zakoupil pan Jan z Pláňan. Děkujeme za zaslání fotografií. Barva nábytku - tmavý vosk.

 

  

Oblíbená police Strom CORDOBA  nádherně doplnila jídelnu paní Moniky z Bakova nad Jizerou.

 

 Originálními a jedinečnými policemi, ve tvaru včelí plástve z kolekce Cordoba, si svůj domov doladila paní Kamila z Brna.

   

Na fotografii je ještě vánočně ozdobená police ve tvaru stromu VILLAGE od našich milých klientů z obce ZDIBY. Přejeme krásné bydlení :-).

  

O tom, že masivní lavice jsou stále IN, jste nás přesvědčili hned několikrát. Dřevěná lavice CORDOBA (světlý vosk) s úložným prostorem putovala k panu Jiřímu a dvě lavice z kolekce WHITE HOME k paní Jarmile. Ať se Vám krásně bydlí :-). Barva lavice bílá patina - tmavý vosk.