Dubová komoda AROZZE z masivu

Masivní dubová komoda AROZZE je stylová komoda či prosklena vitrína, která se skvěle hodí do obývacího pokoje, jídelny i pracovny v loftovém stylu. Kovové úchyty a prosklení si jistě najde místo v srdci nejednoho nábytkového labužníka. 

Masivní dubová komoda AROZZE je vyrobena z dubového masivního dřeva a ošetřena olejem.

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KAT3SARE0401
28 920 Kč
Kategorie: Kolekce AROZZE
Materiál: Dubový masiv
Výška: 140 cm
Šířka: 80 cm
Hloubka: 40 cm
Barva úchytu: černá
Povrchová úprava: Olej

Dubová komoda AROZZE z dubového masivu.

Masivní dubová komoda AROZZE je perfektní volbou do obývacího pokoje nebo třeba pracovny či dokonce předsíně loftových interiérů a její hřejivé zbarvení kovové úchyty a prosklení si jistě najde místo v srdci nejednoho nábytkového labužníka. 

Masivní dubová komoda AROZZE je vyrobena z masivního dubového dřeva, které je známo svou odolností, dlouhou výdrží a pevností. Jedná se tedy o dlouhodobou investici, která vám zaručí jistotu a kvalitu. Dřevo je poseto přírodní kresbou a četnými suky, které podtrhují přirozenou krásu tohoto kousku. Na materiálu se přirozeně vyskytují lesklé části, které jsou vyzdviženy olejovou povrchovou úpravou, které byla komoda podrobena. Pečlivé olejování tak zdůrazňuje jedinečnou krásu dřeva. 

Rozměry komody vám zaručí dostatek prostoru, kam se vejde cokoli, co potřebujete mít po ruce, zároveň však komoda není tak velká, aby zahltila interiér. Prosklená část, která nádherně ladí se zbytkem konstrukce, pak může krásně sloužit jako vitrína.

Dřevěná komoda je doprovázena černými kovovými úchyty, které vyzdvihují její loftový charakter a dodávají jí šmrnc. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: