Závěsná dubová vitrína AROZZE loft styl

Masivní závěsná dubová vitrína AROZZE s kovovým rámem je ideální volbou do obývacích pokojů zařízených v loftovém stylu a náramně se hodí například do podkrovních interiérů.

Masivní závěsná dubová vitrína AROZZE je ideální místo pro uložení knih či dekoračních předmětů.

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KAT3SARE0301
27 600 Kč
Kategorie: Kolekce AROZZE
Materiál: Dubový masiv
Výška: 173 cm
Šířka: 70 cm
Hloubka: 40 cm
Barva úchytu: černá
Povrchová úprava: Olej

Závěsná dubová vitrína AROZZE

Masivní dubová vitrína AROZZE je díky svému designu, který kombinuje kompaktní kus nábytku s kovovým rámem, perfektní volbou do loftových interiérů. 

Dubový masiv, ze kterého je vitrína vyrobena, je nejen přirozeně krásný, ale také velice pevný a odolný. Struktura masivu je protkaná přirozenou dřevěnou kresbou, která vzniká jakožto výsledek správného řezu dřeva, a suky, které líbivě obohacují celkové vzezření nábytku. Přírodní zjev je podtržen občasnými lesklými částmi, které jsou společně s ostatními výše zmíněnými atributy zdůrazněny olejováním, kterému byl materiál podroben.

Neopomenutelnou součástí nábytku je kovový rám připevněný k boku vitríny, který přivádí kousek k dokonalosti svým výrazným loftovým charakterem a zbarvením, jež nádherně kontrastuje s teplým zbarvením dubového dřeva. 

Četnost polic vám zajistí místo jak pro uschování či uložení Vašich věcí, tak pro vystavení dekorací, knih, ozdobného nádobí či suvenýrů z cest. 

Vitrínu je možno do interiéru zakomponovat samostatně, nejlepšího estetického výsledku však dosáhnete, zkombinujete-li ji s dalšími kousky z kolekce AROZZE.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: