Závěsná knihovna AROZZE loft styl

Závěsná loftová knihovna AROZZE z masivního dubového dřeva a kovu je unikátním kouskem, se kterým rozhodně nepřešlápnete ať už ji umístíte do obývacího pokoje, pracovny či jinde ve vašem interiéru.

Masivní knihova AROZZE je vyrobena z dubového masivního dřeva a ošetřena olejem.

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KAT3SARE0901
6 830 Kč
Kategorie: Kolekce AROZZE
Materiál: dubový masiv/kov
Výška: 127,5 cm
Šířka: 35 cm
Hloubka: 30 cm
Povrchová úprava: Olej

Stylová knihovna AROZZE do obývacího pokoje

Závěsná loftová knihovna AROZZE je vyrobena z masivního dubového dřeva, které  je známé svou vysokou trvanlivostí, pevností a odolností. Kovový rám pevně propojuje jednotlivé desky a zajišťuje knihovně celkovou stabilitu. Kov navíc dokonale podtrhuje celkový charakter loftové knihovny a dělá z ní zajímavý prvek, jež oživí každý interiér. 

Dřevěné desky byly podrobeny olejové povrchové úpravě, díky čemuž získaly výraznější barvu, na které se krásně vyjímají přírodní linie a suky. Olejováním dřevo dosáhlo také vyšší ochrany, což znamená, že se nemusíte bát poškrábání. 

Knihovna je tvořena čtyřmi policemi a panelem, ze který ji můžete pohodlně zavěsit. Svým užším rozměrem se hodí do jakéhokoli interiéru, ve kterém nezabere moc místa a zároveň poskytne potřebný prostor na vystavení knih, suvenýrů nebo ozdobných váz. Zavěsit ji můžete v jakékoli výšce, díky čemuž se stává praktičtější. Místo pro ni najdete například nad komodami či televizním stolkem nebo ve volném rohu, ze kterého se může stát útulný čtecí koutek. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: