Konferenční stolek AROZZE s dubovou deskou loft styl

Loftový konferenční stolek 110x60x40 AROZZE z dubového masivu na kovových nohách je ideální zejména do obývacích pokojů podkrovních či industriálně zařízených interiérů, jeho nevtíravý tvar jej však umožňuje jednoduše zkombinovat i s jinými styly. 

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KAT3SARE1401
12 210 Kč
Kategorie: Kolekce AROZZE
Materiál: dubový masiv/kov
Výška: 40 cm
Šířka: 110 cm
Délka: 60 cm
Povrchová úprava: Olej

Loftový konferenční stolek 110x60x40 AROZZE

Loftový konferenční stolek AROZZE zaujme svými dřevěnými deskami a kovovým rámem, je ideálním místem k svačině, podávání kávy a občerstvení při posezení s přáteli nebo rodinou, hraní deskových her či vystavení architektonického modelu. 

Nejlepší nábytek je takový, který dlouho vydrží a odolá vnějším vlivům, zatímco si uchová svou krásu a půvab. Přesně takový je konferenční stolek AROZZE, díky materiálu, ze kterého byl vyroben. Přírodní dub, který tvoří desky stolku, se pyšní všemi výše zmíněnými vlastnostmi - odolnost, pevnost, dlouhá a výdrž. Dřevo dubu potěší svou hřejivou barvou a přírodními liniemi, doprovázenými četnými suky. Všechny tyto atributy, které jsou navíc zdůrazněny olejovým nátěrem, dělají ze stolku unikátní kousek. 

Přírodní dřevo divokého dubu je zde kombinováno s černým kovovým rámem, se kterým vytváří příjemný kontrast. Pevný a odolný ocelový rám skvěle vyzdvihuje loftový charakter stolku a zároveň mu dodává vysokou stabilitu. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: