Dubový TV stolek AROZZE loftový styl

Dubový TV stolek AROZZE loftový styl z masivního dubového dřeva je skvělou volbou do obývacích pokojů v industriálním stylu či do podkrovních interiérů. 

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KAT3SARE1001
28 230 Kč
Kategorie: Kolekce AROZZE
Materiál: dubový masiv/kov
Výška: 57 cm
Šířka: 180 cm
Hloubka: 40 cm
Barva úchytu: černá
Povrchová úprava: Olej

Loftový TV stolek v dubovém provedení AROZZE

Dubový TV stolek AROZZE loftový styl vás potěší svým přírodním barevným provedením, viditelnou strukturou a kovovými detaily, jež vyzdvihují jeho podkrovní charakter. Nábytek je vyroben z vysoce kvalitního dřeva dubu, který se pyšní svou mimořádnou odolností a pevností. Odolnost materiálu je zvýšena olejovým nátěrem, který zdůrazňuje přirozenou barvu dřeva společně s liniemi a četnými suky, které zdobí povrch stolku. 

Dvířka dvou praktických skříněk jsou výklopná. Širší skříňka, která se otevírá běžně po vertikální linii, je ideální pro uložení větších předmětů, jako jsou konzole nebo reproduktory. Oddělený prostor nad menšími skříňkami je možno využít jako plochu k vystavení knih nebo DVD. Horní deska je velmi široká a dokonale poslouží jako prostor na ozdobné svíce, vázu s květinami a jiné dekorace. 

Televizní stolek je jedním z klíčových prvků každého obývacího pokoje.

Ať už si k televizoru sedáme po náročném dni v práci, škole či při večerech s rodinou, určitě si zaslouží být vystaven na čestném místě. Tímto místem je právě TV stolek AROZZE, který svým designem zajistí kvalitní podívanou nejen na obrazovce televizoru. Stolek je vybaven dvěma zásuvkami a skříňkou, které vám zajistí dostatek úložného prostoru. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: