Komoda z dubového dřeva AROZZE loft styl

Masivní loftová komoda z dubového dřeva AROZZE na kovových nohách je skvělou volbou nejen do loftových interiérů. Svým nadčasovým designem oživí každý obývací pokoj, pracovnu či ložnici.

Masivní dubová komoda AROZZE je vyrobena z dubového masivního dřeva a ošetřena olejem.

 
KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KAT3SARE0701
34 465 Kč
Kategorie: Kolekce AROZZE
Materiál: Dubový masiv
Výška: 85 cm
Šířka: 180 cm
Hloubka: 40 cm
Barva úchytu: černá
Povrchová úprava: Olej

Loftová komoda z dubového dřeva AROZZE

Loftová komoda z dubového dřeva AROZZE je nadčasovým kouskem, který si svou syrovou formou, sytými barvami, neobvyklými detaily a funkčností získá snad každého. Komoda stojí na černých kovových nohách a má kovovou úchytku, která úžasně doplňuje loftový charakter nábytku. Její teplé dubové zbarvení a přírodní kresby jsou vyzdviženy olejovým nátěrem, který povrchu dodává vyšší ochranu. 

Loftová komoda z dubového dřeva AROZZE  je vyrobena z přírodního dubový masivu, který je znám svou pevností a odolností. Nemusíte se tedy bát poškození a můžete si být jistí, že nábytek vydrží opravdu dlouho v nádherném stavu. Olej, kterým bylo dřevo ošetřeno, dodává komodě dodatečnou ochranu a zdůrazňuje přirozenou barvu dubu a četné suky, které kousek činí jedinečným. Povrch dřeva může místy obsahovat lesklé části, které se zde však, stejně jako liniové kresby, vyskytují přirozeně jako důsledek správného řezu dřevem.

Neopomenutelnou předností nábytku je úložný prostor, který vám díky četným policím umožní uskladnit oblečení, sezónní dekorace, dokumenty, nádobí či jiné předměty, které potřebujete mít po ruce a zároveň je chcete skrýt před zraky hostů. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: