Realizace nábytek Sweet Home 4

Realizace Sweet Home strana 1 | 2 | 3 | 4 |

 

A zase jedna z povedených realizací! Tato chaloupka se stylovým vesnickým nábytkem připomínající dění venkovského života, stojí v Netolicích. Její majitelé vsadili na osvědčený dřevěný masivní nábytek SWEET HOME a spolu se stylovými doplňky a dekoracemi vytvořili interiéry, ze kterých teplo rodinného krbu přímo vyzařuje. V těchto interiérech vévodí komoda SWEET HOME COM02, komoda SWEET HOME COM04, úložná truhla SWEET HOMEpsací stůl SWEET HOMErustikální skříňka SWEET HOME. Velmi děkujeme za tyto krásné fotografie. A přejeme krásné bydlení :-).

  

     

Sladká snová jídelna je vlastnictvím našich vážených klientů ze Svatoslav u Brna. Velmi oblíbený jídelní stůl SWEET HOMEjídelní židle SWEET HOME D25jídelní lavice SWEET HOME v něžné bílé podobě, bude určitě svědkem všech rodinných oslav i každodenního chodu v domácnosti. Děkujeme a přejeme, ať Vám náš nábytek dělá radost :-).

   

Interiéry v anglickém stylu dokázala v moravských podmínkách vykouzlit majitelka domku v Uherském Hradišti, ke které putoval nábytek z kolekce SWEET HOME. Interiéry tohoto útulného domova zdobí komoda SWEET HOME COM17, rustikální stolek SWEET HOME, masivní jídelní stůl SWEET HOME, jídelní židle SWEET HOME D25, kredenc SWEET HOME D14, knihovna SWEET HOME D11, praktická komoda na víno SWEET HOMEbarové židličky SWEET HOME. Barový pult si klienti nechali zhotovit u místního stolaře, my jsme dopomohli tím, že jsme zaslali barvy, aby celý koncept pokoje ladil ve stejném tonu. Vaše interiéry doslova ožily. Posíláme milé pozdravy a děkujeme.

       

     

 

Stylově zařízeným interiérem se pochlubil i sympatický klient Marek z Českých Budějovic, ke kterému putoval konferenční stolek SWET HOMEjídelní stůl SWEET HOME ve verzi 80x80 cm. Z  fotografií je vidno, že tento nábytek Vašemu interiéru opravdu sekne. Děkujeme…:-).

Fotografie psacího stolu k nám dorazily z města Heřmanův Městec, nacházejícího se na území pardubického kraje. Masivní psací stůl SWEET HOME D 39 je doplněn o židli SWEET HOME D 25. Rovněž děkujeme....

    ,

      

Výlet na Malou Moravu do nádherné dědiny zvané Vysoký Potok jsme podstoupili velmi rádi. Tamní klienti si u nás objednali luxusní postel z břízového masivu ROSSA. O tom, že budete spokojení jsme ani nepochybovali. A slova klientky mluví za vše: „Postel je opravdu kvalitně zpracovaná, opravdová nádhera!!!“ Posíláme pozdrav…..

Konkurence světoznámým modelkám roste v malebném podhůří Beskyd, v obci zvaná Bystřice. Dvě malé modelky profesionálně zapózovaly na dřevěné masivní lavici SWEET HOME, kterou si jejich rodiče u nás objednali. Jste velké kočky :-). Děkujeme a přejeme příjemné prožití Vánočních svátků.

Druhá realizace je od našich milých klientů z obce Železná Ruda, která se nachází na druhém konci republiky, než již zmiňovaná obec Bystřice. Ano, naše auta brázdí kouty celé České republiky. Vzdálenost pro nás není problém. Do Železné Rudy putoval nádherný nábytek z kolekce SWEET HOME v barevné kombinace bílá-ořech. Jídelní stůl SWEET HOME, jídelní židle SWEET HOME D25, židle s područkami SWEET HOMEtaburet SWEET HOME dokonale podtrhly koncept celého interiéru. Paní domu doplnila náš nábytek o vkusné a velmi originální doplňky. Děkujeme a věříme ve Vaši spokojenost. Rovněž přejeme krásné svátky…

 

   

Masivní kredence se znova vracejí na výsluní. I naši sympatičtí klienti z malebné obce Velká nad Veličkou si tento masivní klenot pro svůj domov pořídili. A určitě udělali dobře. Kredenc DEJ27 do tohoto interiéru sedl jak poklice na hrnec. Krásně ladí, a spolu s doplňky dokonale podtrhuje oblíbený vesnický styl. Na přání našich klientů je tento masivní kredenc v barevném provedení -  dub. Děkujeme za fotografie :-). 

   

Je nám velkou ctí, že právě u našeho jídelního stolu SWEET HOME a našich jídelních židlí SWEET HOME D25 budou trávit sváteční chvíle rodiny našich klientů. I tyto realizace se moc povedly. Klienti z Uherského Hradiště si přáli stůl v barevné kombinaci bílá - přírodní. Jejich jídelní stůl má rovné nohy, celobílý stůl má nohy vyřezávané. Ano, i takové podoby může mít nábytek SWEET HOME. Děkujeme :-).

    

Fotografie ve vánoční náladě, nám zaslali titéž klienti. Jedná se o stejný interiér, jen o pár měsíců později s názvem, jak sama autorka uvedla.....ve vánoční náladě s kouzlem a duchem vánoc".

       

   

Výbornou volbou do této jídelny ve venkovském stylu je bezesporu tato selská jídelní lavice SWEET HOME a jídelní židle SWEET HOME D25 v barevné kombinaci bílá-ořech, které putovaly k našim klientům do Vyšní Lhoty u Frýdku. Lavice SWEET HOME i židle SWEET HOME jsou v tomto případě na přání našich milých klientů ošetřeny pouze voskem. Krásně Vám to ladí :-).

   

Cit pro detail a dokonalé harmonické cítění dokázala sympatická paní z Ústí nad Labem, která si u nás objednala velmi oblíbený nábytek SWEET HOME. Rustikální rohová vitrína SWEET HOME D12 perfektně ladí s dokonalou výmalbou obývacího pokoje stejně, jako rustikální televizní stolek SWEET HOME a závěsná skříňka SWEET HOME. V prostorách pracovny dominuje rustikální komoda SWEET HOMEDřevěný taburet SWEET HOME slouží jako stojan na tiskárnu. Výborný nápad! 

Poslední foto nám poslal klient z malebné vesničky Potěhy u Čáslavi, ke kterému putoval rustikální psací stůl SWEET HOME. Tento stůl nemá vrchní desku lakovanou.

Děkujeme za krásné fotky.  Ať se Vám krásně bydlí :-).  

        

Zručnost a smysl pro detail ukázala majitelka chalupy v obci Sazomín. Posuďte sami :-) pro vybavení chalupy si majitelé pořídili kredenc Sweet Home D14 a dle požadavků byly záda kredence také ve světle hnědém odstínu. Pro uložení svršků je zde skříň Sweet Home VIT08, Manželská postel Sweet Home ACC, jako noční stolek použili majitele k posteli taburet Sweet Home. V krásné prostorné místnosti kde dominantou je nádherná pec je umístěn jídelní set Sweet Home : jídelní stůl MES03 120x80cmjídelní židle Sweet Home D25 a bílá lavice D25 Sweet Home v délce 160cm

Rustikální Jídelní set Sweet Home Dřevěná kredenc Sweet Home D14 Selská jizba Sweet Home Bílý jídelní set Sweet Home

 Bílá skříň provence Sweet Home vesnický nábytek Sweet Home bílá postel vintage Sweet Home

  

Nádherná sestava nábytku z kolekce Sweet Home si našla své místo v krásné obci Strakov nedaleko Litomyšle. Zde si klienti vybrali krásný bílý jídelní set Swet Home. Krásná a jednoduchá lavice Sweet Home, Jídelní židle Sweet Home SIL012 a jídelní bílý stůl Sweet Home Mes03 160x90cm. Rustikální kredenc Sweet Home D14 skvěle poslouží k uložení nejnutnějších věcí. Nádherná pec , která je dominantou celé místnosti je doladěna bílými dvířky, ktreré si zákazník nechal vyrobit u místního stolaře a my jsme z nábytkem dodali barvu a originální kování, tak aby vše ladilo. 

nábytek sweet home rustikální kredenc sweet home D14 rustikální bíly nábytek rustikální jídelní set sweet home rustikální bílá jídelna sweet home rustikální bílý nábytek sweet home Rustikální bílá lavice sweet home bílá lavice venkovský nábytek

Rustikální voskovaný nábytek z kolekce Sweet Home, putoval ke klientům do obce Chvalčov. Rustikální knihovna Sweet Home D11 v šířce 115 cmRustikální komoda Sweet Home Com06 v barevné kombinaci bílá - hnědá, Rustikální voskovaný Tv stolek D32

Rustikální knihovna Sweet Home D11 Bílá knihovna z masívu Sweet Home D11 Rustikální komoda Sweet Home com 06  Bílá komoda Sweet Home voskovaná com 06 

Nádherný bílý nábytek plný romantiky z kolekce Sweet Home jel ke klientům do města Klatovy. Celodřevěná skříň z masívu Sweet Home D10/3 a Elegantní bílá knihovna Sweet Home D11.

Bílá rustikální knihovna sweet home D11 Bílá šatní skříň sweet home Bílý nábytek vesnický Venkovský nábytek bílá knihovna 

Rustikální jídelní židle D22 z kolekce Sweet Home putovaly k naši klientce do Hradce Králové 

Rustikální jídelní židle D22 Dřevěná židle Sweet Home D22  Romantické bílé židle D22 Bílé jídelní židle D22

Klientka si vybrala: rustikální komoda Sweet Home COM06, Rustikální knihovny D11 Sweet Home a Dřevěný psací stůl Sweet Home D37

Rustikální Knihovna Sweet Home D11 bílý nábytek Sweet Home

 Bílý nábytek venkovský styl Sweet Home vesnický nábytek sweet home

Rustikální knihovna Sweet Home - Šafaříkovi Kladno. Děkujeme za nádherné fota malého syna paní Šafaříkové!!! Krása

Knihovna Sweet Home Rustikální knihovna D11 Rustikální knihovna Mexicana dřevěná židlička z masívu

Rustikální nábytek Sweet Home - Zájezdní hostinec na Štěpáně. Útulné prostředí nadchne všechny milovníky dobrého jídla. 

   kolekce sweet home - rustikální nábytek venkovský styl nábytek sweet home 

Rustikální skřínka u paní Adélky - děkujeme :-)

  rustikální skřínka acc53