Realizace nábytek Mexicana 3

Realizace nábytek Mexicana 1 | 2 | 3 |

 

Krásný rustikální nábytek Mexicana zde v zastoupení - Skříň Mexicana SAV22C1, komoda Mexicana COM25 a prádelník Mexicana BIL67 (odstín nábytku kaštan vosk).

mexicana-8  mexicana-7

Komoda COM18, kterou si naši klienti objednali bez povrchové úpravy a bez pantů a takto si ji přetvořili k obrazu svému. Na vedlejším fotu je lavice a židle z kolekce Mexicana (bezbarvý lak).

 mexicana-6_2  mexicana 7_1

Vitríny a knihovna z kolekce Mexicana (odstín světle hnědá medová lak).

mexicana-5_1  mexicana-4

Na chalupu putovala tako stylová lavice Mexicana  BAX22 160 cm (odstín lavice lak-světle hnědý medový). Na vedlejším fotu lavice Mexicana BAX25 180 cm-kaštan lak.

mexicana-1  lavice mexicana

Komoda Mexicana COM26 a kredenc Mexicana KRI13 v odstínu - vosk světle hnědý medový, putovala do krásné horské chalupy. 

mexicana-5  mexicana-6

Postele Mexicana ACC03, komoda Mexicana CON24, komoda Mexicana COM27 (odstín nábytku bezbarvý vosk).

mexicana-93  mexicana-94 

Naši klienti z České Libchavy si objednali skříňku Mexicana KUR12předsíňová stěna Mexicana GAR10 a televizní stolek Mexicana TIV14.

      

Na vedlejším fotu truhla Mexicana ARC04 v interiéru naši klientky Heleny.

Borovicová komoda se šuplíky MEXICANA COM05 nádherně doplnila domov naši klientky Lucie. Děkujeme :-). Barva komody sv. hnědý medový vosk.

  

Lavice MEXICANA BAX25,200 cm, bez područek s úložným prostorem v odstínu sv. hnědá medová lak, jídelní židle CORDOBA SIL02-světlý vosk a police CORDOBA ve tvaru včelí plástve v odstínu světlý vosk dokonale doladily stylový rustikální interiér naši klientky Jitky.

 

Vitrína MEXICANA VIT65 2D v barevném provedení vosk světle hnědý medový v interiéru našeho klienta Marka.

Jídelní prostory našeho klienta doplněné o nádherný nábytek MEXICANA v odstínu - přírodní lak. Jídelní stůl MEXICANA MES02 a židle MEXICANA SIL25. Děkujeme :-).

   

Krásnou fotografii Pracovního stolu Mexicana BIR11, nám zaslala paní Pavla. Barva stolu - sv. hnědá medová - vosk.

Skříňka z masivu MEXICANA KUR12 (barva nábytku sv. hnědý medový vosk) si našla svoje místo u naší klientky Paní Yvety a dubový noční stolek Atlanta v podání naši klientky Věry. Děkujeme :-).

    

Pan Jaroslav a jeho nový nábytek z kolekce Mexicana ještě ve vánočním kabátku. Na fotech lavice MEXICANA BAX25 a jídelní žídle MEXICANA SIL25. Barva nábytku - sv. hnědý medový vosk.

 

Domov s názvem Knihovna MEXICANA N2 dopřála svým knihám naše klientka Eva. Barva nábytku - dub tmavý vosk.

Moc děkujeme za zaslání fotografií jídelního stolujídelních židlí z kolekce Mexicana, naší milé zákaznici Danuši. Barva nábytku ořech - vosk.

Vitrína Mexicana ZIV 22. Barva nábytku sv. hnědý medový vosk.

   

Jídelní stůl MEXICANAjídelní lavice MEXICANA BAX25židle MEXICANA SIL25 v pojetí paní Věry, která je s krásou nábytku i kvalitou velmi spokojená. Tento jídelní set MEXICANA je v provedení – dub tmavý lak. Děkujeme za foto:-).

 

Tato police Cordoba (barva police - tmavý vosk) slouží jako součást vybavení četnické stanice v Ostravě. Děkujeme za zaslání fotografie :) Kredenc CORDOBA je jeden z velmi oblíbených kousků, děkujeme za fotografii paní Barboře. Barva kredence - tmavý vosk.

 

Oblíbená vitrína MEXICANA VIT22 již nádherně zdobí domov paní Jany. Děkujeme za zaslané fotografie. Barva nábytku - medový vosk.

 

Nádherná rustikální truhla MEXICANA ARC13 pro ukrytí pokladů putovala k paní Kateřině. Děkujeme za zasláni fotografií :) Barva truhly - ořech lak.

 

I takovou to stylovou tvář by mohly dostat interiéry Vašich domovu s nábytkem MEXICANATV stolek MEXICANAkomoda MEXICANA COM02židle MEXICANA SIL12pracovní stůl MEXICANA vyrobený na zakázku dle předlohy pana Petra. Pojďte si s námi realizovat svoje sny… Barva nábytku - kaštan vosk.

 

   

I nádherná dřevěná předsíňová stěna CORDOBAkomoda MEXICANA COM09 si získala svoje místo v domečku našich milých klientů. Děkujeme, že se vracíte zpět k tradičním hodnotám :-). Barva komody - medový vosk. Barva předsíňové stěny - tmavý vosk.

 

Designový nábytek ve španělském stylu se stylovými úchyty a kováním, z kolekce MEXICANA vykouzlily v interiéru naši sympatické klientky Hany z Rapotína útulný domov. V těchto interiérech je nábytek MEXICANA (světle hnědá medová vosk) v zastoupení – skříň MEXICANA VIT08komoda MEXICANA COM03 a psací stůl MEXICANA D38.

Jídelní stůl MEXICANA a jídelní židle MEXICANA plní zodpovědně svoji funkci u našich sympatických klientů. Děkujeme za fotečky :-).

  

Krásná masivní šatní skříň MEXICANA velmi stylově doplňuje prostory chodby našich klientů krásného města VRACOV v malebném prostředí jižní Moravy. Děkujeme. Ať se Vám krásně bydlí :-).

 

I takovou tvář mohou mít dřevěné židličky MEXICANA! Naši milí klienti si nechali sedací část židle MEXICANA D22židle MEXICANA D20 opatřit čalouněním a díky tomu nádherně zapadají do celého konceptu romantického interiéru. Velmi děkujeme :-). Barva židlí - medový vosk.

 

 

Děkujeme našim milým klientům z Ostrožskej Novej Vsi za zaslání fotografii jejich nové komody MEXICANA COM 02, kterou si u nás objednali. Slova majitele mluví za vše: „Posielam Vám odkaz na fotky umiestnenia komody, ktorú sme u Vás zakúpili. Manželke, ale i mne sa veľmi páči. Manželka je z nej unesená...A tým pádom mám z toho radosť, a to veľkú, i ja“.  My jen dodáváme, že Váše spokojenost je naše největší odměna :-). Barva komody - medový vosk.

 

Chalupářský nábytek z kolekce MEXICANA je borovicový nábytek, který si jistě zaslouží Vaši pozornost. U našich klientů z Ostravské Nové Vsi, ke kterým putovaly hned dvě komody z kolekce MEXICANA, a to komoda MEXICANA COM26 a komoda MEXICANA COM24, vypadá luxusně. Děkujeme :-). Barva nábytku vosk kaštan.

Vedlejší foto je od pana Vladimíra, ke kterému putovaly hned dvě knihovny MEXICANA REG61. Rovněž děkujeme. Barva knihoven - sv. hnědý medový vosk.

   

Komodami MEXICANA COM18 si doplnili interiér naši milí klienti z Polevska. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci :-).  brva komod - sv. hnědý medový vosk.

  

I přestože si náš klient u nás objednal „jen“ stolek Mexicana CON07, byl velmi ochoten zdokumentovat pro nás svou dosavadní sbírku tohoto nádherného nábytku z masivního borovicového dřeva. Domov našeho klienta z BYŠICE zdobí také vitrína MEXICANA, komoda MEXICANA COM17,skříňka MEXICANA ACC53pracovní stůl MEXICANA a židle MEXICANA D25. Za ochotu a fotografie Vám náleží úpřimné díky. 

    

Jídelní stůl D03 Mexicana v krásném tmavém odstínu dub kouřový si našel místo v Březí, nedaleko Prahy. K jídelnímu stolu Mexicana si sami můžete zvolit nohy vyřezávané, rovné nebo Ludvík. Třetí variantu si vybrala klientka z Ostravy , kde nohy Ludvík byly součásti stolu Sweet Home D3. Židle D25 Mexicana a židle D25 z kolekce Sweet Home tvoří krásnou jídelní sestavu obou typů nábytku. Kulatý jídelní set Sweet Home D3 a židle D25 naleznete nyní v akci za zajímavé ceny.

jídelní Stůl Mexicana D3 dub kouřový Kulatý jídelní stůl D3 Mexicana Jídelní sestava Mexicana 

Kulatý bílý stůl Sweet Home Kulatý bílý stůl Sweet Home D3 

Stylový rustikální nábytek Mexicana si pořídili klienti do obývacího pokoje. Zde si klienti vybrali Knihovny Mexicana a to rovnou dvě v různých šířkách. Užší knihovna Mexicana D11 1/2 a Rustikální knihovna Mexicana D11. Jako televizní stolek zvolili typ TV stolek Mexicana D32Do obce Švihov si klientka přála krásný rustikální stůl Mexicana D37 a k tomu si pořídila stylovou židli s opěrkami Mexicana D20. 

Velmi originálně a prakticky posloužila našmu zákazníkovi knihovna Mexacana D11. Knihovna nemusí být jen na knížky :-)

rustikální nábytek mexicana  Stylový nábytek z masívu Mexicana   

Rustikální regál mexicana    Rustikální psací stůl Mexicana 

Rustikální nábytek Mexicana - Nový Bor. Klient postupně doplňoval celou kolekci Mexicana a nakonec se z toho vyklubal krásný útulný domov :-) V sestavě jsou: Rustikální komoda Mexicana COM06Stylový televizní stolek D31Vitrína z masívu Mexicana VIT05Rustikální komoda D88Dřevěná stylová vitrína MexicanaKonferenční stoleček Mexicana CEN06

Dřevěný nábytek Mexicana Stylová komoda ACC dřevěná Vitrína mexicana 

sestava Mexicana  Dřevěná vitrína mexicana