Nábytek AUSTIN MERIDA, zažijete zimu v borovicovém lese

Jelikož víme, že jste si oblíbili přírodní materiály a milujete, stejně jako my, smyslnou vůní dřeva, přinášíme na naše stránky zbrusu novou kolekci bílého nábytku s mystickým názvem AUSTIN MERIDA. Výrobce tohoto dřevěného nábytku v této kolekci dokázal spojit teplo borového lesa s nedotčenou bělostí čerstvého sněhu, kterou můžeme každoročně vídat v zimním období. Jednou větou tedy můžeme této nádherný nábytek popsat slovy: „Zima v borovicovém lese“.


Borovicový nábytek - teplo borového lesaBorovicové masivní dřevo je nevíce žádaným materiálem pro výrobu nábytku. Jedná se o relativně levný materiál, který se vyznačuje jedinečnou dřevitou kresbou, dlouhověkostí, vysokou elasticitou a co je nevíce důležité – lze ho snadno opracovat.

 Pro nás uživatele jsou důležité další hodnoty borovicového nábytku. Lze ho cítit i nahmatat i přes to, že jsou naše oči zavřené. Dřevěný nábytek tedy přináší vůni lesa do našich domovů a dělá naše interiéry útulnějšími. Obvykle věci ztrácí v průběhu času svou přirozenou krásu, tento fakt však neplatí pro borovicový nábytek. Každým rokem získává na originalitě a pod vlivem světla jeho povrch zraje a jeho dřevitá struktura je o to více výrazná.


Bílý nábytek - svěží bílý sníhBílý nábytek nikdy neomrzí, není nudný a působí velmi honosně. Neutrální bílá barva umožní skládat všechny barvy a materiály dohromady. Díky tomu se bílý nábytek může stát inspirací pro různá aranžmá, může být v popředí, může také vytvářet půvabné pozadí pro objekty a vybavení jiných barev. Dokonale harmonizuje jak se zemními barvami a doplňky z přírodních materiálů, tak s barvami dominantními.Interiér, kterému dominuje bílý nábytek, vyzařuje klid a dokonce i pozitivně ovlivňuje psychiku obyvatel. Dokáže uklidnit a zefektivnit i odpočinek v tomto prostředí. Pokoje zařízené v bílé barvě se zdají být uspořádanější a harmoničtější, působí svěže a optimisticky.

A v souvislosti s úklidem, stojí za to říci, že bílá barva nemusí vždy znamenat i více mytí či uklízení. O veškerý nábytek, nezávisle na barevné variantě, se musí pečovat ve stejném rozsahu.


Důležitou výhodou bílého nábytku, je jeho schopnost opticky zvětšovat prostory. Bílá barva, stejně jako zrcadlo, odráží světlo, díky kterému obývací pokoj, ložnice či předsíň získávají vzdušnost a jedinečnost. Proto bílý nábytek skvěle funguje především v malých místnostech, kde vám umožní získat větší vizuální prostor, a ve velkých místnostech zase zvětší již stávající prostor.


Nábytek MeridaDřevěný nábytek AUSTIN MERIDA je ideální do obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře či pracovny. Všechny jsou udržovány v rustikálním, nadčasovém stylu. Mají ozdobné frézování, které jim dává jedinečný charakter, symetrickou konstrukcí která přináší harmonii a mír. Celá kolekce není jen kombinací elegance a neobvyklého pocitu krásy, ale také funkčnosti.


V obývacím pokoji se bude dokonale vyjímat bílá komoda AURORA, která může zároveň plnit funkci televizního stolku. Nábytkem do obývacího pokoje je rovněž mimořádně působivý konferenční stolek BRAVIA, knihovna FREZIE je skvělým uložištěm pro Vaše oblíbené knihy či rodinné suvenýry. Tuto knihovnu lze také úspěšně zařadit do interiéru kanceláře, kde bude skvělou společníci pro psací stůl EMMA či komody MERIDA. Kolekce AUSTIN MERIDA rovněž umožňuje vybavit ložnici i pro ty nejnáročnější zákazníky. Má k dispozici vkusnou postel, noční stolek POEMA i noční stolek TRIO, dvoudvéřové skříně GISELLE třídveřové skříně AUSTIN MERIDA, stejně jako jedinečný toaletní stolek se zrcadlem ADORA.

Odstíny borovicového dřeva a bílé odstíny Vám umožní přizpůsobit nábytek AUSTIN MERIDA jakýmkoliv individuálním očekáváním.

 

Co by Vás ještě mohlo zajímat:

Bílý nábytek interiéru sluší.

Jak správně pečovat o nábytek ze smrkového a borovicového masivu.

Nábytek v barvách zimy

Rustikální styl bydlení, aneb kouzlo venkova v našich interiérech.

Jídelna á la Provence.

Dřevěná kredenc - voňavý nábytek s nádechem let nedávno minulých.

Borovice a borovicový nábytek.

Jak správně pečovat o dřevěný nábytek.

Nábytek Provence a bydlení ve stylu francouzský venkov.

Romantický styl bydlení.

Láska ke dřevěnému nábytku.

Nábytek z masivu či z laminátových a dřevotřískových desek?

Vesnický nebo-li venkovský nábytek.