Bílý nábytek interiéru sluší.

Představte si nábytek, který se podřídí každé Vaši představě, každé Vaši fantazii a každému Vašemu snu o nadčasovém a zároveň moderním bydlení. Představte si nábytek, pro který je neuskutečnitelné jenom slovo. Představte si nábytek v bílé! Že se Vám zdá nepraktický, studený a fádní? Přesvědčíme Vás o opaku.

Nábytek v bílé barvě se v posledních letech znovu vrací na výsluní a patří mezi velice žádaný mezi našimi stálými klienty. A není se čemu divit, vždyť bílý nábytek působí v interiérech velice honosně, přitom však jemným, neposkvrněným a nevtíravým dojmem. Bílá barva je ikonou nevinnosti, jasnosti a čistoty. Je to však barva i s chladivým dojmem, která působí rozjasňujícím účinkem, a má moc opticky zvětšovat prostory a sjednocovat design interiérů. Pro někoho možná fádní, studená a nudná barva, ale když se skvěle nakombinuje, přesvědčí Vás o tom, že je to barva mnoha tváří a podob, neboť dokáže zdůraznit a podtrhnout ostatní barvy v interiéru a skvěle ladit se dřevem.

Bílý nábytek sluší všem místnostem.

Bílý nábytek je připraven oživit interiéry Vašeho domova, ať už bydlíte kdekoliv. Slušet bude opravdu jakékoliv místnosti. Je to nábytek, který se snadno kombinuje se dřevem a ostatním, třeba již stávajícím nábytkem. Snese se s každou barvou Vaši interiérové výmalby, s každou tapetou i dekorem, a s každým vrtochem Vaši nálady.

Pro koncept zařízení obývacího pokoje je bílá barva nábytku opravdu unikátní. Bílý nábytek v obývacím pokoji působí velmi luxusně, slavnostně a neotřele. Stačí zvolit vhodnou výmalbu stěn a ostatních doplňků v kontrastní barvě, anebo interiér opatřit dekorativní tapetou, aby pokoj nepůsobil studeným a neosobním dojmem. Bílá vitrína, bílý televizní stolek, bílý konferenční stolek či jiný bílý nábytek z kolekce SWEET HOME, ŠUMAVA  je tím pravým ořechovým. A nemusíte zůstat jen u bílé varianty. Nabízíme nábytek i s výběrem barevného provedení, díky kterému může být Váš nábytek i bílo-hnědý. I ložnice snese bílý nábytek. Bude působit vzdušným, svěžím a čistým dojmem.

Nábytek SWEET HOME je nábytek, který je stvořen v selském stylu a vychází z konceptu venkovských tradic. Venkovský nábytek je stále IN, nikdy neomrzí. Je to nábytek, který je nadčasový a dokáže znamenitě bojovat se stále větší nabídkou moderního nábytku, a přitom si zachovávat svou stávající podobu a být stále moderním.

Ani v dětském pokoji se bílým nábytkem nedá nic zkazit. Ba právě naopak. Bílý nábytek bude růst spolu s dítětem a bude se podřizovat jeho představám. Malým slečnám dovolí mít pokoj vymalovaný třeba narůžovo a dospívajícím slečnám v crazy či rokovém stylu a vždy bude výsledný efekt perfektní. 

                                                

Protože bílá barva dokáže opticky zvětšit prostory, je bílý nábytek jako stvořený do malé předsíně, koupelny i vstupní haly. Stejně tak výborně vynikne v jídelně i kuchyni.

Pokud jsme Vás pro bílý nábytek alespoň trochu nadchli, nakoukněte do naší nabídky, kde nabízíme opravdu kvalitní bílý nábytek z masívu, se kterým budete nadmíru spokojeni. Pokud budete chtít s vývěrem poradit, jsme Vám k dispozici.

Naši vizí, je Vaše spokojenost.

Přejeme krásný den.

Váš Nábytek v kostce.