Pohodlné křeslo pro dlouhé zimní večery

Dlouhé zimní večery, právě teď je ten nejlepší čas na trochu odpočinku. Sednout si jen tak s knihou v ruce a se šálkem horkého čaje. Abychom však dosáhli maximálního pohodlí, je nezbytné vlastnit měkké a pohodlné křeslo, ve kterém se můžeme pohodlně uvelebit a dát prostor tak svému tělu a mysli, aby se odreagovalo a dopřálo si i trochu odpočinku. Na co se ale zaměřit při koupi křesla?


Základem je pohodlíAby bylo křeslo pohodlné a poskytovalo dokonalou oporu naši páteři, mělo by mít určité rozměry. Absolutně minimální rozměry, co se hloubky sedací částí tyče, je rozměr 40 cm, ale čím více, tím lépe. Ideální rozměry křesla, které zaručují dokonalé pohodlí a úlevu pro páteř je hloubka 60 cm a šířka 50 cm. Kromě sedadla je důležité také opěradlo. Zde je princip podobný: čím vyšší je opěradlo, tím je zaručeno větší pohodlí při sezení.


Věnujte pozornost profilování.Někteří mají rádi měkká, útulná křesla, zatímco jiní spočívají nejlépe na tvrdším povrchu, na kterém můžete pevně usednout. Při výběru nového nábytku berte v potaz, které řešení je pro vás pohodlnější. Je velmi důležité, aby vám křeslo umožnilo zaujmout pohodlnou, ale také zdravou a ergonomickou polohu.

 


Měkkost a design jdou ruku v ruce.


Komfort křesla je také ovlivněn materiálem, z kterého je křeslo vyrobeno. Proto v našem obchodě najdete křesla vyrobená z vysoce kvalitních pružin, které zajišťují pružnost a flexibilitu nábytku. Samotné čalounění je také velmi důležité: materiály se liší v jejich hmatových a estetických kvalitách. To je důvod, proč se při výběru nového křesla ujistěte, že tkanina, která jej zakrývá, je nejen krásná, ale také příjemná na dotek. Volba může být obtížná, ale zaručujeme, že to stojí za to.

 

 

Hledáte židli do obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice? Máme pro Vás několik modelů, které jsme vybrali, a které najdete v internetovém obchodě.


Křeslo RosalindaUnikátní model, který krásně zapadá do designových kouzelných interiérů. Jedná se o elegantní fenomenální křeslo, které bylo šité z vysoce kvalitního, lesklého veluru. Křeslo Rosalinda se vyznačuje velmi pohodlným sedadlem a pohodlným opěradlem, díky čemuž bude dominantním kusem nábytku. Přidanou hodnotou je jeho dokonalý design, který ozdobí každou místnost. V našem obchodě jej najdete v několika barevných verzích.


 

Křeslo ušákKřeslo ušák je stylový Model, který si v minulém roce získal obrovskou popularitu, díky jeho univerzálnosti a skvělému designu. Ušák bude dokonalým prvkem v jakémkoli interiéru: doplní obývací pokoj, ložnici anebo kancelář. Hodí se do interiéru zařízeného v moderním i tradičnějším stylu. Ušák také vypadá skvěle v prostorech inspirovaných minimalistickou skandinávskou estetikou. Je to křeslo, ve kterém budete relaxovat jako nikdy předtím.

Skandinávská křesla.Pro milovníky jednoduchých forem máme dva návrhy. Křesla LENARD a NORDICA budou perfektním doplňkem tradičních interiérů nebo interiérů inspirovaných skandinávským stylem. Kostry obou modelů jsou umístěny na stabilních nohách. Při nákupu si můžete vybrat z mnoha barev tkanin a vybrat si odstín, který dokonale doladí Váš interiér.