Komoda z masivu 36 Helenka

Komoda z masivu 36 Helenka je velmi oblíbená vysoká skřínka s mnoha šuplíky. Tuto komodu nabízíme v menším provedení se 4 šuplíky komoda Bára nebo s 5 šuplíky komoda Klára.

Komoda 43 z kolekce Klasik je vyrobena z borovice s minimálním výskytem suků. Oproti běžným výrobkům z borovice je u kolekce Klasik spodní a horní deska zesílená na tloušťku 2,5 cm.

1 - 3 týdny
Kód: MRR36/BZL
6 180 Kč
Kategorie: Pracovny
Hmotnost: 45 kg
Kód produktu: MRR36
Výška: 125 cm
Hloubka: 42 cm
Šířka: 45 cm
Dodací lhůta: 1 - 3 týdny
Materiál: Masiv
Dodáváno: v celku
Barva: přírodní

Komoda z masivu 36 Helenka.

Komoda z masivu 36 Helenka je velmi vysoká skřínka vhodná do ložnice. Šuplíky jsou na kovových pojezdech. V nabídce naleznete taktéž širokou komodu ve stejné výšce komodu Luciemenší šuplíkovou komodu Eva nebo komodu se 4 šuplíky komoda Anetka

Komoda z masivu 36 Helenka patří do kolekce Klasik kde horní a spodní desky mají vždy tloušťku 25mm, oproti běžným 18 mm. Při výrobě kolekce Klasik je kladen důraz na kvalitu materiálu kde všechny vnější strany desek jsou pečlivě vybírány s ohledem na  umístění letokruhů ve dřevě s minimálním množstvím suků. Povrch je ošetřen bezbarvým nátěrem. Povrch je ošetřen bezbarvým nátěrem. Pro bezpečnější přepravu jsou nožky nábytku baleny zvlášť a všechny díly (včetně kování) jsou bezpečně zabaleny, aby nedošlo k poničení borovicového dřeva.

Všechny komody, skříně, vitríny z kolekce Klasik najdete v kategorii KOLEKCE KLASIK.

Úchyty nábytku kolekce Klasik jsou dřevěné, ale v případě zájmu lze dodat i s kovovými úchyty, kde cena za jeden úchyt je 40kč.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: