Komoda z masivu Klasik 40 Bára noční stolek

Komoda z masivu Klasik 40 Bára  je menší šuplíková komoda vhodná i jako noční stolek. Komoda 40 z kolekce Klasik je vyrobena z borovice s minimálním výskytem suků. Oproti běžným výrobkům z borovice je u kolekce Klasik spodní a horní deska zesílená na tloušťku 2,5 cm.

MRR 3-5 týdny
Kód: MRR40/BZL
5 083 Kč
Kategorie: Pracovny
Hmotnost: 15 kg
Kód produktu: MRR40
Výška: 75 cm
Hloubka: 42 cm
Šířka: 45 cm
Materiál: Masiv
Dodáváno: v celku
Barva: přírodní
bara
ZDARMAZDARMA

Komoda z masivu 40 Bara.

Komoda z masivu 40 Bára  je menší a velmi praktická, lze ji použít i jako noční stolek. Šuplíky jsou na kovových pojezdech. Komodu Bára nabízíme taktéž ve vyžším provedení a to jako komodu 43 Klára. Komoda má oproti běžným komodám z masivu tloušťku horní i spodní desky 2,5 cm (obyčejně jsou pouze 2 cm).

Komoda z masivu 40 Bára  patří do kolekce Klasik kde horní a spodní desky mají vždy tloušťku 2,5 cm. Při výrobě kolekce Klasik je kladen důraz na kvalitu materiálu kde všechny vnější strany desek jsou pečlivě vybírány s ohledem na  umístění letokruhů ve dřevě s minimálním množstvím suků. Povrch je ošetřen bezbarvým nátěrem. Povrch je ošetřen bezbarvým nátěrem. Pro bezpečnější přepravu jsou nožky nábytku baleny zvlášť a všechny díly (včetně kování) jsou bezpečně zabaleny, aby nedošlo k poničení borovicového dřeva.

Všechny komodyskříněvitríny z kolekce Klasik najdete v kategorii KOLEKCE KLASIK.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: