Komoda z masivu Klasik 01 Anetka hl. 42 cm

Komoda z masivu Klasik 01 Anetka je velmi oblíbený prádelník z masivu, a to díky svým prostorným šuplíkům.


Komoda z masivu Klasik 01 Anetka Klasik je vyroben z borovice s minimálním výskytem suků. Oproti běžným výrobkům z borovice je u kolekce Klasik spodní a horní deska zesílená na tloušťku 2,5 cm .

MRR 3-5 týdny
Kód: MRR01/BZL
7 360 Kč
Kategorie: Pracovny
Hmotnost: 45 kg
Kód produktu: MRR01
Výška: 75 cm
Hloubka: 42 cm
Šířka: 85 cm
Materiál: Masiv
Dodáváno: v celku
Barva: přírodní

Komoda z masivu Klasik 01 Anetka

Komoda z masivu 01 Anetka je velmi velká a prostorná skřínka vhodná do ložnice. Objemné šuplíky jsou na kovových pojezdech.  V nabídce naleznete taktéž komodu se 5 šuplíky Eva nebo se 7 šuplíky komoda LucieKomoda má oproti běžným komodám z masivu tloušťku horní i spodní desky 2,5 cm (obyčejně jsou pouze 2 cm).

Komoda z masivu Klasik 01 Anetka nabízíme rovněž i jako pojemnou komodu s hloubkou 46 cm - Komoda z masivu Klasik 01P Anetka hl. 46 cm.


Komoda z masivu 01 Anetka 
patří do kolekce Klasik kde horní a spodní desky mají vždy tloušťku 2,5 cm. Při výrobě kolekce Klasik je kladen důraz na kvalitu materiálu kde všechny vnější strany desek jsou pečlivě vybírány s ohledem na  umístění letokruhů ve dřevě s minimálním množstvím suků. Povrch je ošetřen bezbarvým nátěrem. Povrch je ošetřen bezbarvým nátěrem. Pro bezpečnější přepravu jsou nožky nábytku baleny zvlášť a všechny díly (včetně kování) jsou bezpečně zabaleny, aby nedošlo k poničení borovicového dřeva.

Všechny komody, skříně, vitríny z kolekce Klasik najdete v kategorii KOLEKCE KLASIK.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: