Komoda IV ELISA z masivu

Provensálská komoda ELISA IV z masivu je bílá prosklení komoda z masivního borovicového dřeva s deskou z olejovaného masivního dubu, která nádherně zkrášlí jídelny, ložnice a obývací pokoje, ve kterých je třeba trocha elegance. 

Masivní komoda ELISA se náramně hodí do interiérů zařízených v provensálském, ale také skandinávském stylu. 

3 - 6 týdnů
Kód: GK1036220401
44 350 Kč
Kategorie: NÁBYTEK
Materiál: borovicový masiv/dubový masiv (deska)
Šířka: 157 cm
Výška: 133,5 cm
Hloubka: 44,5 cm
Povrchová úprava: Olej a vosk

Komoda IV ELISA z masivu

Pokud do svého interiéru hledáte praktický úložný prostor, který vám umožní ukrýt krabice se sezónními ozdobami, ubrusy, deky či snad lahve dobrého vína, přičemž poskytne místo k vystavení dekorací a suvenýrů i ke schování drobností, pak je Komoda II ELISA z masivu přesně pro vás. Prezentovaná komoda je vybavena dvěma krytými úložnými prostory se dvěma policemi, prosklenou vitrínou a třemi praktickými zásuvkami. Díky svému elegantnímu designu a sněhovému zbarvení dokonale doplní jídelny či obývací pokoje interiérů zařízených v provensálském nebo skandinávském stylu.

Komoda IV ELISA z masivu je vyrobena z vysoce kvalitního borovicového masivu, který je známý svou pevností, trvanlivostí a odolností. Povrch masivu byl podroben navoskování, které dodává  nábytku dodatečnou ochranu proti poškození a známkám opotřebení. Komoda si tak zachová svou krásu po opravdu dlouhou řadu let. Na tělo komody byla posazena deska z olejovaného dubového masivu, který svým hřejivým zbarvením nádherně kontrastuje s bělavě nabarvenou borovicí. 

Neopomenutelné jsou také detaily nábytku. Komoda stojí na schodovitě tvarované podstavě, která v kombinaci s dubovou deskou vytváří promyšlený estetický celek. Dvířka komody jsou zdobena obdélníkovým výřezem, díky kterému vypadá kousek živěji, po stranách dvířek se zase nacházejí jemné vryté linie. Všechna dvířka a zásuvky jsou opatřeny malebnou úchytkou, která zajišťuje jednoduché otevírání.

Komoda IV ELISA se v interiéru bude skvěle vyjímat i samostatně, pokud je však vaším cílem ucelenější uspořádání, pak doporučujeme komodu skombinovat s dalším nábytkem kolekce ELISA.

Neobsahuje osvětlení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: