Konferenční stolek ELISA z masivu

Konferenční stolek ELISA z masivu z masivní borovice s deskou z masivního dubového dřeva je nádherný stolek v Provence stylu, který skvěle doplní obývací pokoje interiérů, které si potrpí na kvalitní nábytek s elegantní designem.

Konferenční stolek ELISA z masivu pro krásný a útulný interiér v provensálském stylu.

6-8 týdnů
Kód: GK1036221601
16 920 Kč
Kategorie: Konferenční stolky z masivu
Materiál: borovicový masiv/dubový masiv (deska)
Šířka: 120 cm
Výška: 48 cm
Hloubka: 75 cm
Povrchová úprava: Olej a vosk

Konferenční stolek ELISA z masivu

Každý obývací pokoj by měl obsahovat relaxační zónu, ke které dnes neoddělitelně patří také konferenční stolek, na který si můžeme odložit kávu se zákuskem, občerstvení pro hosty nebo dálkové ovládání. Pokud chceme, aby nás stolek těšil po dlouhou řadu let, aniž by vykazoval nehezké známky opotřebovanosti, pak je třeba vybrat opravdu kvalitní kousek. Takovým je právě konferenční stolek ELISA z masivu, který svým elegantním designem dokonale zapadne zejména do interiérů zařízených v provensálském stylu. 

Prezentovaný stolek byl vyroben z dvojice kvalitních masivů, které jsou mezi nábytkáři oblíbené pro svou pevnost a dlouhodobou životnost. K výrobě základní kostry konferenčního stolku byl použit masiv z borovice, který je kromě své pevnosti a trvanlivosti odolný vůči vlhkosti. Povrch borovicového masivu byl natřen bílým voskem, který masivu propůjčuje dodatečnou ochranu vůči všednímu mechanickému poškození. Na stabilní tělo je položená deska z masivního dubového dřeva, ošetřeného olejovým nátěrem, jenž posiluje přirozenou odolnost masivu vůči poškrábání a štěpení, přičemž zdůrazňuje nádhernou dřevěnou kresbu a suky, které zkrášlují povrch dubové desky. 

Konferenční stolek ELISA zaujme také četnými detaily, mezi které patří zaoblení hran desky stolku, jemné vertikální linie zdobící nohy nábytku nebo stylový horizontální výřez lemující obvod nohou nabízeného modelu.  Konstrukce je doplněna otevřenou plochou z borovicového masivu, která je perfektní k odložení periodik nebo rozečtených knih.

Konferenční stolek ELISA se v interiéru bude nádherně vyjímat i samostatně, pro ucelený dojem jej však můžete kombinovat s dalším nábytkem kolekce ELISA.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: