Lavice I ELISA z masivu

Jídelní lavice ELISA z masivu je krásná provensálská lavice z masivního borovicového dřeva se sedákem z dubového masivu, která dokonale doplní jídelny provensálsky laděných interiérů, ve kterých je kladen důraz na kvalitní přírodní materiály a elegantní design.

Jídelní lavice ELISA z masivu pro útulný domov, který má charakter.

6-8 týdnů
Kód: GK1036221701
22 225 Kč
Kategorie: Kolekce ELISA
Materiál: borovicový masiv/dubový masiv (deska)
Šířka: 180 cm
Výška: 94 cm
Hloubka: 45 cm
Povrchová úprava: Olej a vosk

Lavice I ELISA z masivu

Hledáte-li do svého interiéru zajímavé posezení, které by odlišilo váš interiér od všedních sestav, pak vám představujeme Lavici I ELISA z masivu, která svým elegantním provedením dokonale doplní jídelny zařízené v provensálském stylu. 

Lavice je vyrobena z dvojice pevných masivů s dlouhodobou trvanlivostí. K výrobě těla lavice byl použit kvalitní borovicový masiv, který je kromě své pevnosti a trvanlivosti obdařen také vysokou odolností vůči vlhkosti. Povrch masivu byl ošetřen bílým voskovým nátěrem, který dřevu dodává vrstvu, ochraňující nábytek před všedním mechanickým poškozením. Sedák lavice je vyroben z pečlivě vybraného dubového masivu, který se pyšní přirozenou odolností vůči poškrábání. Masivní dub byl podroben procesu olejování, které posiluje schopnost masivu odolávat hrozbám poškrábání či štěpení, přičemž zdůrazňuje přirozenou dřevěnou kresbu a nepravidelné suky, které zdobí desku dubu. 

Neopomenutelnou součástí prezentované lavice jsou četné detaily, které dodávají modelu šarm. Na první pohled si všimneme krásného barevného kontrastu voskované borovice a olejovaného dubu, které svou kombinací vytváří vysoce estetický efekt. Opěradlo je řešeno čtyřmi vyřezanými x, které podtrhují provensálské naladění modelu. Opěradla nacházející se po stranách lavice jsou pak jemně zvlněna a malebně tak doplňují celkový dojem lavice. 

S lavicí ELISA nezískáte jen prostor k sezení, ale také úložný prostor. Sedák lavice je výklopný a skrývá v sobě praktické místo k uschování mnoha různých předmětů.

Lavice ELISA zajisté ozvláštní interiér samostatně, pokud však sníte o uceleném uspořádání, doporučujeme ji skombinovat s dalším nábytkem kolekce ELISA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: