Nástavec na komodu ELISA z masivu

Nástavec na komodu ELISA z masivu z masivního borovicového dřeva je stylový nástavec na komodu z masivu, který bude spolu s komodou tvořit nádherný kredenc.

Nejlépe doplní Komodu I ELISA z masivu, se kterou vytvoří nádherný úložný prostor do každé jídelny zařízené v provensálském či skandinávském stylu.

Nástavec na komodu ELISA z masivu pro funkční interiér plný elegance a útulnosti. 

3 - 6 týdnů
Kód: GK1036220901
30 042 Kč
Kategorie: Kolekce ELISA
Materiál: borovicový masiv/dubový masiv (deska)
Šířka: 160 cm
Výška: 107,5 cm
Hloubka: 36 cm
Povrchová úprava: Olej a vosk

Nástavec na komodu ELISA z masivu

Pokud zařizujete jídelnu v provensálském stylu a stále nemáte dostatek úložného prostoru, pak by právě nástavec na komodu ELISE mohl být tím správným řešením. Jedná se o praktický kus nábytku, který dokáže z komody v mžiku vytvořit prostornou kredenc, která oživí prostor a dodá místnosti šarm.

Nástavec je opatřen proskleným úložným prostorem s policí a posuvnými dvířky. Tato část se skvěle hodí k vystavení okrasných misek, talířů a sklenic. Prostor pod vitrínou nástavce je prodloužen, takže při posazení na komodu vzniká otevřená police, která může posloužit jako dekorační nebo odkládací plocha.

Prezentovaný nástavec je vyroben z kvalitního borovicového masivu, díky kterému je nábytek pevný, trvanlivý a odolný. Posadíte-li nástavec na stejně kvalitní komodu I ELISA, vznikne opravdu působivý a pevný kus nábytku. Stejně tak, jako zmíněná komoda, je i nástavec zdoben několika detaily. Na horní část nástavce byla posazena koruna z masivního olejovaného dubu, která kontrastuje s bílým zbarvením nábytku a vytváří tak zajímavý estetický efekt. Dvířka nástavce jsou pak doplněna malebnou úchytkou, usnadňující otevírání a zavírání. Povrch použitého masivu byl natřen voskem, který propůjčuje nábytku ochranou vrstvu, přičemž nechává dřevo dýchat.

Nástavec na komodu ELISA je perfektním doplňkem komody I ELISA. Pokud vás kombinace zaujala, doporučujeme prohlédnout si další nábytek z kolekce ELISA.

Neobsahuje osvětlení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: