Toaletní stolek RETRO Dresing konzolový stolek


Toaletní stolek RETRO Dresing je nadčasový kosmetický stolek z masivního dřeva, který spolu se zrcadlem z borovice bude tvořit dokonalý komplet.


Toaletní stolek RETRO Dresing je nejen funkční, ale také krásný a jeho design odkazuje na stylový ikonický nábytek z poloviny století. 


Toaletní stolek RETRO Dresing nabízíme rovněž ve dvoubarevné variantě.

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů Zvolte variantu
Kód: POLSKAN/DRESI/DS POLSKAN/DRESI/DT POLSKAN/DRESI/E POLSKAN/DRESI/ON POLSKAN/DRESI/OT POLSKAN/DRESI/P Zvolte variantu
11 620 Kč
Kategorie: Kolekce RETRO
Kód produktu: POLSKTDR
Výška: 75 cm
Hloubka: 50 cm
Šířka: 70 cm
Materiál: bukový masív

Toaletní stolek z masivu RETRO Dresing.

Toaletní stolek RETRO Dresing je vyroben z jakostního borovicového dřeva s ohledem na klasické linie a ikonický retro design z poloviny století. Toaletní stolek je ošetřen voskem v barvách viz. vzorník. Toaletní stolek nabízíme rovněž ve dvoubarevné variantě. Výška nožek 20 cm.

Toaletní stolek RETRO Dresing poskytne dokonalý úkryt všem potřebným věcem, které chcete mít každá žena či dívka neustále po ruce. Toaletní stolek může zároveň sloužit jako konzolový stolek či psací stůl.

Toaletní stolek RETRO Dresing bude skvělým doplňkem pro postel RETRO či jiný nábytek z kolekce RETRO, který přinese Vaším interiérům nadčasový design a nádech dob nedávno minulých

Představujeme vzdušný RETRO nábytek vyrobený z masivního borovicového dřeva, který je nejen funkční, ale také krásný a jeho design odkazuje na stylový ikonický nábytek z poloviny století. Konstrukce nábytku je lehká díky skutečnosti, že tělo nábytku je namontováno na zužující se, obdélníkové nohy. Moderním akcentem je absence úchytek, díky kterým působí nábytek svěže a moderně. Dřevěný nábytek je oblíben nejen díky své odolnosti a vysoké životnosti, ale rovněž i díky nádherné struktuře a vůni dřeva, která po dlouhou dobu přetrvává v interiérech a zútulňuje tak náš domov.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: