Masivní bílý konzolový stůl METAL 20

Masivní stůl METAL 20 je stabilní stůl z borovicového dřeva, který je praktickou součástí kolekce METAL a určitě vás zaujme svým provedením i vzhledem. Stůl má praktické 2 šuplíky.


Masivní stůl METAL 20 je stylový nábytek, který se hodí nejen do všech jídelen a kuchyní.


Masivní stůl METAL 20 je nadčasový vzhledem, ale i zpracováním. Krása je vyzdvihnuta kvalitním voskováním.
Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů Zvolte variantu
Kód: AZUSEL20/AB AZUSEL20/ABBZV AZUSEL20/ABHV AZUSEL20/ABSV AZUSEL20/ABTV AZUSEL20/BPBZV AZUSEL20/BP AZUSEL20/BPHV AZUSEL20/BPSV AZUSEL20/BPTV AZUSEL20/BVBZV AZUSEL20/BVHV AZUSEL20/BVSV AZUSEL20/BVTV AZUSEL20/BV Zvolte variantu
11 120 Kč
Kategorie: Jídelny
Kód produktu: AZUSEL20B
Výška: 76 cm
Hloubka: 44 cm
Šířka: 120 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v celku
Povrchová úprava: Vosk

Masivní bílý konzolový stolek METAL s kováním.

Masivní stůl METAL 20 má pevnou a odolnou konstrukci. Stůl se skládá ze čtyř nohou s kováním, které podpírají masivní desku pod níž jsou 2 efektní šuplíky s úchyty.

Nábytek METAL je kombinací jakostního borovicového masivu s ocelovými prvky. Tento jedinečný design sebou přináší nespornou originalitu a díky přírodnímu dřevu i klasickou krásu. Tento nábytek bude v každém interiéru opravdovým skvostem.

Nábytek METAL je navržen tak, aby svou originálností dodal vašemu domovu nepostradatelnou jiskru a šarm. Tento nábytek je velmi specifický, protože se v něm prolíná moderní elegance s klasickou grácií. A ačkoliv je tento nábytek velmi originální, můžete jej pořídit za velmi příjemnou cenu.

Kolekce METAL je ojedinělým a velice osobitým nábytkem z masivního borovicového dřeva, které je profesionálně vysušené a bez kazů. Je ošetřeno přírodním voskem, takže nepředstavuje žádná zdravotní rizika pro nás nebo naše okolí. Efektivní vzhled nábytku dotváří kovové doplňky, úchyty a panty.

Kolekce METAL je vyrobena z kvalitního borovicového masivu. Zásuvky nemají kolejnice, ale jejich nepřítomnost nebrání bezproblémovému vysouvání. Konečná úprava nábytku spočívá v ručním nanesení čistě přírodních vosků, díky kterým je nábytek stále krásny a hedvábně jemný. Vosk se používá ke konzervaci dřeva již od středověku. Jedná se o přírodní materiál, který má příznivé účinky na dřevo i dřevěný nábytek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: