Televizní stolek COLETTE II z masivu

Televizní stolek COLETTE je stylový moderní stolek z masivního dřeva, který je vhodný do Vašeho obývacího pokoje nebo pracovny. Interiéry obohatí, oslní a dodá jim ten správný design.

Televizní stolek COLETTE je vyroben z masivního dubového dřeva, což představuje pevný a ekologický materiál. Tento kvalitně vyrobený nábytek zajišťuje odolnost a dlouhou životnost.

6-8 týdnů
Kód: GKWZ-018114
25 360 Kč
Kategorie: Kolekce COLETTE
Kód produktu: GKWZ-018114
Výška: 55 cm
Šířka: 165 cm
Délka: 42 cm
Materiál: Dubový masiv
Dodací lhůta: 6-8 týdnů

Televizní stolek COLETTE II z masivu

 

Televizní stolek COLETTE je stylový stolek, vhodný do Vašeho obývacího pokoje nebo pracovny. Televizní stolek je vyroben z masivního dubového dřeva s kovovými detaily. Výběr tohoto materiálu zajišťuje, že se jedná o produkt špičkové kvality a nábytek má jedinečný vzhled díky svému provedení z masivního dřeva. Povrch nábytku je ošetřen čirým olejem a má matný vzhled.

Televizní stolek COLETTE z masivu je minimalistický stolek, který poskytne bezpečný úkryt pro vaše dekorační předměty, suvenýry, knížky nebo časopisy. Televizní stolek COLETTE je nadčasový a velmi elegantní a díky poličce a šuplíkům nabízí dostatek úložného prostoru. Vzhled dřevěného nábytku dodává interiéru neopakovatelnou atmosféru.

Kolekce COLETTE je tou nejlepší volbou pro všechny milovníky industriálního stylu. Nábytek z této kolekce vnese do Vaší domácnosti nádech moderního a nadčasového vzhledu. Kromě kvalitního dubového dřeva se tato kolekce pyšní kovovými a skleněnými detaily. Kombinace těchto materiálů může být vhodná do místností s různými styly a dekoracemi. Kovové konstrukce jsou nabarveny černou barvou a dotváří tak stylový interiér. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: