Knihovna SWEET HOME REG61HZ

Knihovna SWEET HOME REG61 je stylová skříň na knihy v romantickém pojetí s příměsí venkovského stylu, která si určitě najde cestu do Vašich domovů.

Rustikální knihovna je vyrobena z borovice a ošetřena bílou vodou ředitelnou barvou. Hnědé plochy mohou být ošetřeny voskem nebo lakem.

Inspirujte se v naši sekci REALIZACE. 

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů Zvolte variantu
Kód: DPWREG61/HZ/BBZL DPWREG61/HZ/BZV DPWREG61/HZ/BDKL DPWREG61/HZ/BDKV DPWREG61/HZ/BTDV DPWREG61/HZ/BKL DPWREG61/HZ/BKV DPWREG61/HZ/BORL DPWREG61/HZ/BORV DPWREG61/HZ/BHL DPWREG61/HZ/BHV DPWREG61/HZ/BTDL Zvolte variantu
16 075 Kč –9 % 14 580 Kč
Kategorie: Kolekce SWEET HOME
Kód produktu: DPWREG61/2D/BH
Výška: 196 cm
Hloubka: 49 cm
Šířka: 113 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v celku
Termín dodání: DPW 14-16 týdnů
Knihovna SWEET HOME REG61HZ
Výroba na míru
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA 16 075 Kč –9 %

Knihovna z masivu SWEET HOME REG 61HZ

Knihovna SWEET HOME patří  mezi  oblíbený  produkt našich  stálých  zákazníku. Rustikální knihovna SWEET HOME je celomasivní skříň na knihy vyrobena z borovicového masivního dřeva a ošetřena bílou vodou ředitelnou barvou. Hnědé části mohou být ošetřeny voskem nebo lakem. Ze dřeva jsou rovněž vyrobeny i pojezdy na šuplíky a police. Ze dřeva jsou rovněž vyrobeny i pojezdy na šuplíky a zadní část, díky čemuž působí knihovna opravdu luxusně a stylově. Pro snažší údržbu doporučujeme objednat  nábytek s vrchní hnědou deskou v lakované verzi. 

Rustikální knihovnu naleznete v našich aktualitách - inspirujte se :-)

Knihovna SWEET HOME - Kladno, Bílý nábytek s vůní moře na Jižní Moravě.

Pro snažší údržbu doporučujeme objednat  nábytek s vrchní hnědou deskou v lakované verzi.

Rustikální skříň SWEET HOME nabízí police a šuplík k uschováni všeho, co je vám libo. Stylové úchyty v retro stylu s efektem patiny dodávají skříni nadčasovu eleganci.

Rustikální skříň SWEET HOME z kolekce SWEET HOME osloví ty, kteří mají rádi venkovský styl bydlení. Romantický nábytek v kombinaci bílé a hnědé barvy dává nezapomenutelnou atmosféru starých časů a rovněž nádech francouzského venkova Provence.  Rustikální design nábytku podtrhují klasické linie a stylové kování.

Kolekce SWEET HOME je vyrobena z borovicového masívu a ošetřena bílou vodou ředitelnou barvou. Nábytek SWEET HOME je celý vyroben z  100% masivního dřeva - pouze dna šuplíků a záda skříní tvoří dřevěná dýha. Retro úchyty a stejně tak i závěsy skříní a komod jsou účelově zrezivělé - zkorodované, což dává nábytku SWEET HOME nezaměnitelný půvab a jedinečnost.  

Obdobou kolekce SWEET HOME  je voskovaný nábytek z rustikální kolekce MEXICANA, který potěší všechny milovníky španělského venkova.

V rámci objednávky lze objednat i vosk navíc - za příplatek (cena na dotaz).

Atypické rozměry po dohodě min. + 20% ceny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: