Buková komoda CARMINE z masivu

Buková komoda CARMINE je nízká televizní komoda z kolekce bukových komod Rodan, která si zaslouží stát na prestižním místě v interiéru Vašeho domova.

Komoda CARMINE je nepřehlédnutelná komoda, která vyniká svou bytelnosti a dokonalým designem.

Komoda CARMINE prošla rukama poctivých řemeslnických mistrů, kteří ji vymazlili k dokonalosti.

Buková komoda CARMINE je vyrobena ze 100% masivu.

Barevné provedení
Dvířka
Horní deska
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů RD 4-6 týdnů Zvolte variantu
Kód: RDMK13S/A/MS/DV RDMK13S/B/MS/DV RDMK13S/A/CS/DV RDMK13S/B/CS/DV RDMK13S/A/DD/DV RDMK13S/B/DD/DV RDMK13SA/MS/EV RDMK13S/B/MS/EV RDMK13S/A/CS/EV RDMK13S/B/CS/EV RDMK13S/A/DD/EV RDMK13S/B/DD/EV RDMK13S/A/MS/KV RDMK13S/B/MS/KV RDMK13S/A/CS/KV RDMK13S/B/CS/KV RDMK13S/A/DD/KV RDMK13S/B/DD/KV RDMK13S/A/MS/MV RDMK13S/B/MS/MV RDMK13SA/CS/MV RDMK13S/B/CS/MV RDMK13S/A/DD/MV RDMK13S/B/DD/MV RDMK13S/A/MS/ORV RDMK13S/B/MS/ORV RDMK13S/A/CS/ORV RDMK13S/B/CS/ORV RDMK13S/A/DD/ORV RDMK13S/B/DD/ORV RDMK13S/A/MS/BZV RDMK13S/B/MS/BZV RDMK13S/A/CS/BZV RDMK13S/B/CS/BZV RDMK13S/A/DD/BZV RDMK13S/B/DD/BZV Zvolte variantu
20 500 Kč –10 % 18 450 Kč
Kategorie: Obývací pokoje
Kód produktu: RDMK13
Výška: 56 cm
Hloubka: 55 cm
Šířka: 200 cm
Materiál: bukový masiv
Dodáváno: v celku
Povrchová úprava: vosk
Břízová komoda CARMINE K13 (Barevné provedení Přírodní)
Akce Výroba na míru
20 500 Kč –10 %

Buková komoda CARMINE z masivu

Buková komoda o rozměrech 56x200x55 cm  je vyrobena z masivního bukového dřeva.  Masivní rám tvoří hranol o tloušťce 7,5x7,5 cm. Buková komoda CARMINE má dvoje dvířka, které jsou vybaveny tichým zavíráním, mohou být vyplněny průhledným sklem, mléčným sklem nebo dřevem. Jistě oceníte prostorný šuplík s plným výsuvem, který nabídne mnoho prostoru pro uložení drobných věcí.  Buková komoda je ručně vyrobena z bukového masivního dřeva a ošetřena voskem, aby se zachovala její přirozená podoba na dlouhou dobu. Komodu nabízíme v několika nejoblíbenějších barevných odstínech. Dřevo je krásně tónované a přitom si zachovává svou přirozenost. Na voskování je kladen velký důraz, proto je vše prováděno ručně, poctivou řemeslnickou prací.

Bukovou komodu je možno vyrobit s frézovanou horní deskou - typ A anebo s hladkou deskou - typ B (standard)

Komoda CARMINE nabízí praktický úložný prostor v podobě policových skříněk s moderními úchyty a otevřené policové skříňky. Komoda CARMINE skvěle poslouží i jako luxusní TV stolek. Výhodou této luxusní komody jsou její vysoké nožky, které dovolí robotickému vysavači snadný přistup do prostor pod komodou a tím zaručí dokonalý úklid.

V rámci objednávky nabízíme taktéž osvětlení, které zvýrazní eleganci bukového nábytku. ( osvětlení není v ceně - prosím napište požadavek do objednávky )

Nábytek z kolekce Rodan lze na zakázku vyrobit v atypickém rozměru. Další možnost úpravy je lakování nebo ošetření bílou barvou ( +20% ). Pokud si přejete jiný rozměr nebo jakoukoli jinou možnost než nabízíme, pak nám prosím napište na info@nabytekvkostce.cz

Bukový nábytek Rodan je ve standardu dodáván bez úchytek, kdy dveře a šuplíky mají elegantní zaoblení pro jednoduché otvíraní. 

Buková komoda CARMINE je součástí luxusní kolekce nábytku z bukového masívu RODAN, která Vás přesvědčí, že v jednoduchém vzezření se opravdu skrývá více, než čekáte. Každý kus nábytku je propracován k dokonalosti, za to vděčíme poctivým řemeslníkům, kteří se s každým kusem dřeva doslova mazlí. V každém kuse nechávají svůj podpis. Vše provádějí ručně od hrubého opracování, až po nanesení vosku, proto je tento nábytek tak výjimečným. Bukovou komodu, můžete libovolně kombinovat s dalším bukovým nábytkem z řady Rodan. Podle svých představ si můžete ve stejném designu vytvořit originální pracovnuložnici nebo obývací pokoj. Bukový masív z řady Rodan je vhodný pro ty, kdo oceňuje přirozenou krásu a jednoduchost.

Rozměr hranolů: 7,5x7,5 cm
Výška nožek: 10 cm
Výška šuplíku z vnější strany: 19 cm
Výška šuplíku z vnitřní strany: 14 cm
Hloubka šuplíku z vnitřní strany: 46,5 cm
Boky šuplíků: 2 cm bukový masiv

Vzhledem k vysoké hmotnosti nábytku je nutné, aby si zákazník při dovozu zajistil pomoc dalších 2 osob.

Ošetřování a údržba:

 • nábytek je vyroben z masívu (vyjma kování a úchytek) a lze jej zařadit mezi ekologické výrobky
 • zadní část skříní, vitrín, komod a také dna zásuvek jsou z dýhy tl.5mm
 •  nábytek je ošetřen přírodním voskem s barevným pigmentem
 • při styku s ostrými předměty může být povrch mechanicky poškozen; poškození lze odstranit přebroušením a zavoskováním povrchu poškozeného místa (tuto činnost doporučujeme svěřit odborníkovi)
 • voskovaný nábytek je nutné ošetřovat přípravky s obsahem přírodního vosku, které dávají nábytku přirozený vzhled a chrání jeho povrch
 • přípravky je nutno nanášet na povrch výhradně pomocí měkkého hadříku (bavlna)
 • pravidelné ošetřování nábytku má pozitivní vliv na jeho vzhled a životnost
 • dřevo díky přírodní úpravě povrchu má antistatické vlastnosti a zabraňuje usedání prachu

          Nechte se inspirovat realizaci našich spokojených zákazníků!

          Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

          Nevyplňujte toto pole:

          Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

          Nevyplňujte toto pole: