Rustikální voskovaný taburet CORDOBA SIL21

Rustikální taburet CORDOBA je dřevěná štokrle z borovicového dřeva, která je ošetřena voskem na přírodní bázi.

Dřevěný taburet CORDOBA je praktická stolička z masivu, která Vás překvapí svým kvalitním zpracováním a pohodlným sezením.

Dřevěný taburet CORDOBA je vhodný do jídelny k jídelnímu stolu nebo jen tak na zápraží domu.
 

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů Zvolte variantu
Kód: AZUSIL21/TV AZUSIL21/BZV AZUSIL21/HV AZUSIL21/SV Zvolte variantu
2 040 Kč
Kategorie: Jídelní stoly, židle a lavice CORDOBA
Kód produktu: AZUSIL21
Výška: 45 cm
Hloubka: 40 cm
Šířka: 40 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v celku
Povrchová úprava: Vosk

Dřevěná rustikální taburet CORDOBA, selský styl. 

Rustikální taburet CORDOBA je stylová dřevěná štokrle, která bude ve Vaší kuchyni i jídelně určitě nepřehlednutelná. Dřevěný taburet se vyznačují originálním vzhledem, který dokáže vždy udělat dobrý dojem, neboť je velmi elegantní, pohodlný a nezabere mnoho místa. Dřevěný nábytek se těší velké popularitě na českém i zahraničním trhu, zapadá do každé domácnosti interiéru domova a přináší to pravé teplo rodinného krbu. 

Rustikální taburet CORDOBA je vyroben z masivního borovicového dřeva vybraného tak, aby byl stabilní, a sloužil po mnoho let. O ošetření je postaráno díky ekologickým voskům, které jsou šetrné k životnímu prostředí a navíc dokáží vyzdvihnout přirozenou krásu borovicového dřeva. 

Nohy taburetu jsou vyrobeny z masivních hranolů 6x6 cm a spojovací fošny jsou silné 2,8 cm

Vrchní deska je hrubá 2,5 cm.

Rustikální taburet CORDOBA je to pravé ořechové pro všechny, kteří hledají typicky rustikální nábytek, španělský nábytek či mexický nábytek za příznivou cenu. 

Nábytek CORDOBA si zachovává svoje linie a charakter s odkazem na styl, dokonalý design a kvalitní provedení. Jedná se o voskovaný nábytek, který má velmi blízko k přírodě, proto ho ocení všichni, kteří hledají pro svůj domov nábytek, který je vyroben z čistě přírodních produktů, které nepředstavují pro nás i naše okolí, žádná zdravotní rizika. Efektivní vzhled nábytku dotváří stylové kování a panty v černé barvě. 

Nábytek CORDOBA je vyroben z masivního borovicového dřeva, jen záda komod tvoří sololit a záda psacích stolů přírodní dýha. Zásuvky nemají kolejnice, ale jejich absence nebrání bezproblémovému vysouvání. Konečná úprava nábytku spočívá v ručním nanesení čistě přírodních vosků, díky kterým je nábytek stále krásny a hedvábně jemný. Vosk se používá ke konzervaci dřeva již od středověku. Jedná se o přírodní materiál, který má příznivé účinky na dřevo i dřevěný nábytek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: