Rustikální jídelní židle CORDOBA SIL03


Rustikální jídelní židle CORDOBA je velmi stylová dřevěná jídelní židle s originálním vzhledem, která je ideální rustikální nábytek do interiérů jídelny, kuchyně, kanceláře, restaurace či kavárny.

Rustikální jídelní židle CORDOBA je vyrobená z masivní borovice a ošetřena voskem na přírodní bázi, který ještě více zvýrazní přirozenou strukturu borovicového dřeva.

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů Zvolte variantu
Kód: AZUSIL03/BZV AZUSIL03/HV AZUSIL03/SV AZUSIL03/TV Zvolte variantu
2 290 Kč
Kategorie: Jídelní stoly, židle a lavice CORDOBA
Kód produktu: AZUSIL03
Výška: 105 cm
Hloubka: 56 cm
Šířka: 49 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v celku
Povrchová úprava: Vosk
Rustikální jídelní židle CORDOBA SIL03 (Barevné provedení Tmavý vosk K02)
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Rustikální jídelní židle CORDOBA SIL 03

Jídelní židle CORDOBA je stylová dřevěná židle s originálním vzhledem, která je ideálním prvkem nejen k jídelnímu stolu CORDOBA, ale k jakémukoliv jídelnímu stolu Vaší kuchyně i jídelny. Dřevěné jídelní židle se vyznačují originálním vzhledem, který dokáže vždy udělat dobrý dojem, neboť jsou velmi elegantní, pohodlné a nezabírají mnoho místa. Dřevěný nábytek se těší velké popularitě na českém i zahraničním trhu, zapadá do každé domácnosti interiéru domova a přináši to pravé teplo rodinného krbu. 

Jídelní židle CORDOBA jsou určitě ideální volbou také do kanceláře, dětského pokoje, restaurace, kavárny či do hotelů.

Jídelní židle CORDOBA jsou vyrobeny z masivního borovicového dřeva vybraného tak, aby byly
stabilní, a sloužily po mnoho let. O ošetření je postaráno díky ekologickým voskům, které jsou šetrné k životnímu prostředí a navíc dokáží vyzdvihnout přirozenou krásu borovicového dřeva. 

Rustikální jídelní židle CORDOBA je to pravé ořechové pro všechny, kteří hledají typicky rustikální nábytek, španělský nábytek či mexický nábytek za příznivou cenu. 

Nábytek CORDOBA si zachovává svoje linie a charakter s odkazem na styl, dokonalý design a kvalitní provedení. Jedná se o voskovaný nábytek, který má velmi blízko k přírodě, proto ho ocení všichni, kteří hledají pro svůj domov nábytek, který je vyroben z čistě přírodních produktů, které nepředstavují pro nás i naše okolí, žádná zdravotní rizika. Efektivní vzhled nábytku dotváří stylové kování a panty v černé barvě. 

Nábytek CORDOBA je vyroben z masivního borovicového dřeva, jen záda komod jsou vyrobeny z přírodní dýhy. Zásuvky nemají kolejnice, ale jejich absence nebrání bezproblémovému vysouvání. Konečná úprava nábytku spočívá v ručním nanesení čistě přírodních vosků, díky kterým je nábytek stále krásny a hedvábně jemný. Vosk se používá ke konzervaci dřeva již od středověku. Jedná se o přírodní materiál, který má příznivé účinky na dřevo i dřevěný nábytek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: