Konferenční stolek CORDOBA MES14 z masivu


Konferenční stolek CORDOBA MES 14 je velmi masivní konferenční stolek v jednoduché, avšak efektní podobě, který přinese Vaším interiérům teplé tony a originální design.

Masivní rustikální konferenční stolek je vyroben z borovicového dřeva a ošetřen voskem na přírodní bázi. Stolek disponuje praktickou policí.

Provedení
Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů Zvolte variantu
Kód: AZUMES14A/BZV AZUMES14A/HV AZUMES14A/SV AZUMES14A/TV AZUMES14B/BZV AZUMES14B/HV AZUMES14B/SV AZUMES14B/TV Zvolte variantu
8 321 Kč 8 321 Kč 8 321 Kč 8 321 Kč 7 740 Kč 7 740 Kč 7 740 Kč 7 740 Kč od 7 740 Kč
Kategorie: Konferenční a TV stolky CORDOBA
Kód produktu: AZUMES14
Výška: 52 cm
Hloubka: 60 cm
Šířka: 120 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v celku
Povrchová úprava: Vosk

Rustikální konferenční stolek CORDOBA MES 14 

Konferenční stolek CORDOBA je reprezentativní a velmi luxusní stolek, který Vás dokáže zaujmout nejen svým dominantním vzhledem, ale i kvalitním provedením, který oceníte především v interiéru obývacího pokoje.

 Konferenční stolek CORDOBA je vyroben z borovicového masivu vysoké kvality. Konferenční stolek mÁ tloušťku nohou 8 cm x 8 cm. Stolek disponuje praktickou policí. 

Konferenční stolek CORDOBA je to pravé ořechové pro všechny, kteří hledají typicky rustikální nábytek, španělský nábytek či mexický nábytek za příznivou cenu.

Konferenční stolek je možné vyrobit ve dvou provedeních:  

TYP A: s policí

TYP B: bez police 

Nábytek CORDOBA si zachovává svoje linie a charakter s odkazem na styl, dokonalý design a kvalitní provedení. Jedná se o voskovaný nábytek, který má velmi blízko k přírodě, proto ho ocení všichni, kteří hledají pro svůj domov nábytek, který je vyroben z čistě přírodních produktů, které nepředstavují pro nás i naše okolí, žádná zdravotní rizika. Efektivní vzhled nábytku dotváří stylové kování a panty v černé barvě. 

Nábytek CORDOBA je vyroben z masivního borovicového dřeva, jen záda komod jsou vyrobeny ze sololitu a záda psacích stolů z přírodní dýhy. Zásuvky nemají kolejnice, ale jejich absence nebrání bezproblémovému vysouvání. Konečná úprava nábytku spočívá v ručním nanesení čistě přírodních vosků, díky kterým je nábytek stále krásny a hedvábně jemný. Vosk se používá ke konzervaci dřeva již od středověku. Jedná se o přírodní materiál, který má příznivé účinky na dřevo i dřevěný nábytek.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: