Televizní stolek MEXICANA TIV14

Televizní stolek Mexicana TIV14 je masivní televizní komoda, vyrobena z borovicového dřeva v klasickém rustikálním stylu.

Televizní stolek je nábytek, který upoutá pozornost všech, kteří upřednostňují dřevěný masivní nábytek. Kvalitní výběr dřeva spolu s přírodním voskem nebo lakem jsou součásti zrodu nádherného nábytku, který Vám bude věrně sloužit řadu let.

Inspirujte se v sekci REALIZACE.

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů Zvolte variantu
Kód: DPWTIV14/BZL DPWTIV14/DKL DPWTIV14/TDL DPWTIV14/KL DPWTIV14/ORL DPWTIV14/SHL DPWTIV14/BZV DPWTIV14/DKV DPWTIV14/TDV DPWTIV14/KV DPWTIV14/ORV DPWTIV14/SHV Zvolte variantu
9 744 Kč 9 744 Kč 9 744 Kč 9 744 Kč 9 744 Kč 9 744 Kč 9 293 Kč 9 293 Kč 9 293 Kč 9 293 Kč 9 293 Kč 9 293 Kč od 9 293 Kč
Kategorie: Kolekce Mexicana
Kód produktu: DPWTIV14
Výška: 52 cm
Hloubka: 50 cm
Šířka: 140 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v celku

Televizní stolek z masivu MEXICANA TIV14.

Tv stolek z masívu Mexicana TIV14 je celomasivní komoda po televizi, vyrobena z borovicového masivního dřeva (jen zadní stranu tvoří dřevěná dýha) a ošetřena voskem nebo lakem, jehož barevnou variantu si můžete zvolit (Vosk je ručně nanášený štětcem. Ze dřeva jsou rovněž vyrobeny i pojezdy na šuplíky a police, vše doplněno o stylové úchyty v retro stylu.

Rustikální televizní stolek MEXICANA je součástí kolekce klasického rustikálního nábytku MEXICANA, který si zachovává svou linii po několik desetiletí a jehož vzhled se řídí tradiční venkovskou podobou. Tento nadčasový nábytek se těší velké oblibě u našich zákazníků. Při pohledu na něj se jakoby vrátíte v čase, přesto však budete vlastníky stále moderního a nestárnoucího nábytku.

Kolekce MEXICANA nabízí kvalitní celomasivní nábytek, který je vyroben z 100% masivního dřeva, pouze dna šuplíků a záda skříní tvoří dřevěná dýha. Stylovou podobu tomuto nábytku dodávají retro úchyty a stejně tak i závěsy skříní a komod, které jsou účelově zrezivělé či zkorodované, což vyvolává dojem romantického venkova.

Obdobou rustikální kolekce MEXICANA je bílý nábytek z kolekce SWEET HOME, který potěší všechny milovníky venkovského či vesnického stylu a stylu PROVANCE.

Atypické rozměry po dohodě min. + 20% ceny.

V rámci objednávky lze objednat i vosk navíc - za příplatek (cena na dotaz).

Mohlo by Vás zajímat:

Borovice a borovicový nábytek

Nábytek Provence a bydlení ve stylu francouzský venkov.

Romantický styl bydlení.

Nábytek s vůní Anglického venkova.

Vesnický nebo-li venkovský nábytek

Nábytek v barvách zimy

Lak, vosk, olej nebo barva?

Jak správně pečovat o nábytek ze smrkového a borovicového masivu.

Chalupářský nábytek pro chalupu nejen na samotě u lesa.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: