Nástavec na komodu BELLUNO Elegante z masivu bílý

Nástavec na komodu BELLUNO Elegante je stylový prosklený nástavec z masivního dřeva, který je vhodný do Vaší jídelny, kuchyně nebo obývacího pokoje. Interiéry obohatí, oslní a dodá jim ten správný design.

Nástavec na komodu BELLUNO Elegante je vyroben ze dřeva finské borovice, která představuje ekologické dřevo a je tou nejlepší volbou pro všechny, kteří mají rádi provensálský nábytek.

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KATPL024B
13 630 Kč
Kategorie: Kolekce BELLUNO Elegante
Kód produktu: KATPL024B
Výška: 105 cm
Šířka: 130 cm
Délka: 35 cm
Materiál: finská borovice
Dodací lhůta: KAT 3-4 týdnů

Nástavec na komodu BELLUNO Elegante z masivu. 

Nástavec na komodu BELLUNO Elegante z masivu je vyroben z masivní finské borovice. Teplá bílá barva, která pokrývá povrch nábytku, krásně vyplní interiéry v provensálském stylu, ale i interiéry ve skandinávském stylu. Finská borovice vyniká svojí odolností a nádhernou dřevitou strukturou, kterou můžeme cítit, při každém doteku.

Nástavec doporučujeme na komodu Belluno Elegant 3D a komodu Belluno Elegant 3.3.

Nástavec na komodu BELLUNO Elegante je prosklený kredenc, který vám může v domácnosti posloužit jako příborník nebo úložný prostor. Kredenc BELLUNO Elegante je nadčasový a velmi stylový a díky skříňkám a šuplíkům nabízí dostatek úložného prostoru. Šuplíky jsou navíc vybaveny systémem tichého zavíraníPřírodní dřevo, ze kterého je kredenc vyroben, dodává neopakovatelnou atmosféru interiéru.

Nástavec na komodu BELLUNO Elegante reprezentuje provensálský styl, který se projevuje v detailech jako jsou ozdobné vyřezávání nebo kovové úchyty, ale i ozdobná deska. Kolekce BELLUNO Elegante nabízí i další barevné možnosti kredence. Kredenc je vhodný do Vaší jídelny nebo obývacího pokoje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: