Komoda z masivu 44 Katka - noční stolek

Komoda z masivu 44 Katka - noční stolek je velmi oblíbená vysoká skřínka s mnoha šuplíky. Tuto skřínku lze použít i jako vysoký noční stolek. Tuto komodu nabízíme v menším provedení komoda 40 . Komoda 43 z kolekce Klasik je vyrobena z borovice s minimálním výskytem suků. Oproti běžným výrobkům z borovice je u kolekce Klasik spodní a horní deska zesílená na tloušťku 2,5 cm.

1 - 4 týdny
Kód: MRR44/BZL
3 860 Kč
Kategorie: Pracovny
Hmotnost: 45 kg
Kód produktu: MRR44
Výška: 91 cm
Hloubka: 42 cm
Šířka: 45 cm
Dodací lhůta: 1 - 4 týdny
Materiál: Masiv
Dodáváno: v celku
Barva: přírodní
50499 komoda z masivu 44 katka nocni stolek
Akce
ZDARMAZDARMA

Komoda z masivu 44 Katka.

 

Komoda z masivu 44 Katka - noční stolek  je velmi vysoká skřínka vhodná do ložnice. Šuplík je na kovových pojezdech.  Součástí je skřínka s policí. V nabídce naleznete taktéž širokou komodu ve stejné výšce komodu Elena. Komoda má oproti běžným komodám z masivu tloušťku horní i spodní desky 2,5 cm (obyčejně jsou pouze 2 cm).

 

Komoda z masivu 44 Katka - noční stolek patří do kolekce Klasik kde horní a spodní desky mají vždy tloušťku 2,5 cm. Při výrobě kolekce Klasik je kladen důraz na kvalitu materiálu kde všechny vnější strany desek jsou pečlivě vybírány s ohledem na  umístění letokruhů ve dřevě s minimálním množstvím suků. Povrch je ošetřen bezbarvým nátěrem. Povrch je ošetřen bezbarvým nátěrem. Pro bezpečnější přepravu jsou nožky nábytku baleny zvlášť a všechny díly (včetně kování) jsou bezpečně zabaleny, aby nedošlo k poničení borovicového dřeva.

 

Všechny komody, skříně, vitríny z kolekce Klasik najdete v kategorii KOLEKCE KLASIK.

 

Úchyty nábytku kolekce Klasik jsou dřevěné, ale v případě zájmu lze dodat i s kovovými úchyty, kde cena za jeden úchyt je 40kč.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: