Noční stolek CORDOBA COM15

Noční stolek CORDOBA 15 je stylová šuplíková komoda z masivu, která dozajista najde své čestné místo u Vaši postele. Poskytne prostor na foto vaši nové lásky, knihy či čehokoliv jen chcete.

Noční stolek CORDOBA 15 je vyroben z masivní borovice. Originální úchyty a dokonalé linie Vás přesvědčí o tom, že se jedná opravdu o velmi kvalitní voskovaný nábytek.

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů Zvolte variantu
Kód: AZUCOM15/BZV AZUCOM15/HV AZUCOM15/SV AZUCOM15/TV Zvolte variantu
5 120 Kč
Kategorie: Postele a noční stolky CORDOBA
Kód produktu: AZUCOM15
Výška: 60 cm
Hloubka: 43 cm
Šířka: 50 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v celku
Povrchová úprava: Vosk
Noční stolek CORDOBA COM15 (Barevné provedení Tmavý vosk K02)
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Noční stolek CORDOBA z masivní borovice.

Noční stolek CORDOBA 15 je reprezentativní luxusní dřevěná komoda, která Vás zaujme nejen svým dominantním vzhledem, ale i kvalitním provedením, který oceníte v interiéru ložnice i dětského pokoje. Uvádějte prosím do poznámky při objednávce, zda si přejete pravé anebo levé provedení.  Na fotografii je noční stolek v provedení pravém. 

Noční stolek CORDOBA 15 je to pravé ořechové pro všechny, kteří hledají typicky španělský nábytek či mexický nábytek za příznivou cenu. 

Noční stolek CORDOBA 15 je vyroben z borovicového masivu vysoké kvality. Zadní část stolku tvoří sololit.

Nábytek CORDOBA si zachovává svoje linie a charakter s odkazem na styl, dokonalý design a kvalitní provedení. Jedná se o voskovaný nábytek, který má velmi blízko k přírodě, proto ho ocení všichni, kteří hledají pro svůj domov nábytek, který je vyroben z čistě přírodních produktů, které nepředstavují pro nás i naše okolí, žádná zdravotní rizika. Efektivní vzhled nábytku dotváří stylové kování a panty v černé barvě. 

Nábytek CORDOBA je vyroben z masivního borovicového dřeva, jen záda komod tvoří sololit a záda psacích stolů přírodní dýha. Zásuvky nemají kolejnice, ale jejich absence nebrání bezproblémovému vysouvání. Konečná úprava nábytku spočívá v ručním nanesení čistě přírodních vosků, díky kterým je nábytek stále krásný a hedvábně jemný. Vosk se používá ke konzervaci dřeva již od středověku. Jedná se o přírodní materiál, který má příznivé účinky na dřevo i dřevěný nábytek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: