Buková komoda TORONTO 4s1d

Buková masivní komoda TORONTO 4s1d je nádherná dřevěná kombinovaná komoda z kolekce TORONTO, která je vyrobená z masivního bukového dřeva.


Buková masivní komoda TORONTO 4s1d disponuje praktickými šuplíky, které skryjí všechny potřebné věci, skříňkami a policí.


Nabízíme i další bukový nábytek z TORONTO.

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů Zvolte variantu
Kód: POL/KOBE/K4S1D/DS POL/KOBE/K4S1D/DT POL/KOBE/K4S1D/E POL/KOBE/K4S1D/ON POL/KOBE/K4S1D/OT POL/KOBE/K4S1D/P POL/KOBE/K4S1D/S Zvolte variantu
18 590 Kč
Kategorie: Buková kolekce TORONTO
Kód produktu: POLKOK4S1D
Výška: 90 cm
Hloubka: 50 cm
Šířka: 100 cm
Materiál: bukový masiv
Dodáváno: v celku
Povrchová úprava: Vosk

Buková masivní komoda TORONTO 4s1d z bukového masivu.

Buková masivní komoda TORONTO 4s1d je elegantní a velmi stylová masivní kombinovaná komoda, která díky jednoduchému vzhledu působí velmi nadčasově a elegantně. Buková komoda je vyrobena z masivního bukového dřeva a ošetřena voskem, který podtrhne přirozenou krásu bukového dřeva. Zadní strana a spodní části šuplíku jsou vyrobeny z MDF desky. Výška nohou je 10 cm.

Buková masivní komoda TORONTO 4s1d nabízí čtyři šuplíky k uložení všeho co je Vám libos kříňku k přehlednému uložení Vašich oblíbených knih.

Bukový nábytek TORONTO je charizmatický a velmi elegantní nábytek z masivního dřeva, který obohatí interiéry Vašeho domova o nádhernou vůni bukového dřeva a nevšední estetický zážitek. Bukový nábytek TORONTO je vyroben z bukového masivního dřeva, které je těžký, stabilní a odolné vůči vysokému tlaku a zatížení. Nábytek z bukového masivu vydrží mnoho let a zachovává si svojí krásu a dokonalou kvalitu.

Proč nábytek z bukového masivu? Bukové dřevo je v nábytkářském průmyslu velmi jakostní materiál pro výrobu opravdu kvalitního nábytku, který bude pevný a zároveň odolný. Kromě toho se jedná o materiál odolný vůči mechanickému poškození, díky kterému bude nábytek po mnoho let vypadat jako nový. Důležitou vlastnosti bukového dřeva je zároveň tvrdost a jedinečná dřevitá struktura, která dělá z každého kusu nábytku originál

Mohlo by Vás zajímat:

Bukové dřevo a bukový nábytek.

Bukový masivní nábytek pro nevšední estetický zážitek.

Jak správně pečovat o dřevěný nábytek.

Dopřejte své ložnici barvy!

Kvalitní postel – společnice na dlouhá léta.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: